Souboj nevěst zná své finalistky!

Po setkání s panem božským začíná každá nevěsta snít svoji svatební pohádku. Den plný úsměvů a radosti, v dálce už slyší znít svatební zvony a vidí se, jak stojí se svým vyvoleným společně před oltářem. Vše má naplánováno do posledního detailu, ale většina narazí na problém, a to jsou výdaje, které si spousta nastávajících novomanželek nemůže dovolit. Nejen pro ně je tady již šestý ročník soutěže Souboj nevěst, tentokrát s podtitulem Pohádka tisíce a jedné noci,” vítězka bere vše! Svatební šaty od návrhářky Anny Svobodové, květinová výzdoba, šperky a svatební cesta, to je jen střípek z toho, co budoucí vítězka získá.

 

Splnit si svůj sen o dokonalém dni „D“ má nyní na dosah dvanáct finalistek ze všech koutů republiky. V boji o hodnotné ceny se utkají nastávající novomanželky před
zraky veřejnosti, otestují své schopnosti, zda jsou připraveny se stát dobrými manželkami. Budou k tomu potřebovat opravdu ostré loky, notnou dávku sebevědomí, maximální soutěžní nasazení a samozřejmě kouzlo osobnosti. Průvodkyněmi a patronkami soutěže jsou operní pěvkyně Tereza Mátlová a Česká miss 2008 Eliška
Bučková. Jsem moc ráda, že se tohoto všeho mohu účastnit a být holkám nápomocná. Podporuji je nejen psychicky, ale snažím se jim předat své zkušenosti v předvádění na veřejnosti. Ráda bych tu i nasbírala nějakou inspiraci do budoucna pro sebe.” Říká Eliška Bučková s úsměvem na tváři, která na svůj velký den teprve čeká.

Která nevěsta se stane princeznou tisíce a jedné noci? Pomozte Vaší krajance na cestě za jejím snem a dosaďte jí na královský trůn!

Svoji favoritku můžete podpořit zasláním SMS ve tvaru NEVESTA (číslo nevěsty) na číslo 906 06 20

Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 7. 4. 2017 v divadle Hybernia.

Při objednání vstupenky na adrese redakce@tvoje-svatba.cz získáte zvýhodněné vstupné 1+1 za 250,- Kč.

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba. Nebo na facebookovém profilu Souboj nevěst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *