Miss World 2024 se stala Krystyna Pyszková z České republiky

Vítězkou soutěže Miss World 2024 se stala mladá žena z Třince, Krystyna Pyszková. Věkem 25 let a výškou 181 centimetrů zaujala porotu mezinárodního ročníku krásy konaného v indické Bombaji. Pyszková byla vybrána z 112 soutěžících z různých koutů světa.

Finále zahrnovalo účast krásek z Libanonu, Trinidadu a Tobaga, a Botswany. Pyszková, se svou elegancí a šarmem, dokázala porazit své soupeřky a stát se druhou Češkou, která získala titul Miss World. Poslední vítězkou z České republiky byla Taťána Kuchařová v roce 2006.

Krystyna Pyszková zvítězila v soutěži Miss Czech Republic v roce 2022, což jí zajistilo účast na Miss World. Kvůli pandemii covidu se však nemohla zúčastnit světového finále, které bylo přesunuto z Dubaje do Indie.

Mladá modelka a studentka práv na Univerzitě Karlově v Praze se věnuje také studiu obchodní administrativy na MCI v Innsbrucku. Mezi její záliby patří modeling, humanitární projekt vzdělávání dětí v Tanzanii, cestování, posilování, jízda na koni a seberozvoj. Krystyna má také zájem o umění, hraje na příčnou flétnu a na housle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *