Miss Európa 2024 sa stala Roza Gadieva z Ruska! Blahopřejeme.

Od 15. do 25. února se v libanonském hlavním městě Bejrútu konala soutěž Miss Europe 2024. Vítězkou soutěže Miss Európa 2024 se stala skutečná nepřeoperovaná žena z Ruska, Roza Gadieva. Na druhém místě se umístila soutěžící z Turecka, zatímco třetí příčku obsadila Iryna Maksimovich z běloruského Vitebsku. Bohužel, Ukrajinka Milena Melnychuk se tentokrát nedostala na medailové umístění.

Novopečená Miss Europe se nechystá reagovat ani na negativní komentáře Ukrajinců na sociálních sítích. Mimochodem, Rosy se přímo na “korunovaci” misek veřejně zastala Běloruska Irina Maksimovičová, která obsadila třetí místo. Navzdory vášním se Roza Gadievová podělila s novináři o své pocity z účasti v soutěži.

Některým lidem se nelíbilo, že jsem z Ruska. Byli i tací, kteří nechtěli stát vedle mě na pódiu. Absolutně jsem na to nereagovala, nezapojovala jsem se do žádných konfliktů. Možná i to bylo jedním z impulsů pro mé vítězství. Porota si velmi všímala dívek, konkrétně toho, jak se chovají ve společnosti.“ přiznala kráska.

Rosa se na akci připravovala dva měsíce. Během jednoho z výstupů předstoupila před porotu oblečená jako kazanská carevna Sujumbike. “Na rekonstrukci těchto šatů pracoval velký tým odborníků, šperkařů a dokonce i zlatníků. Kostým je výsledkem tvůrčí činnosti špičkových odborníků, kteří vytvořili kolektivní obraz, opíraje se o archivní historické prameny a muzejní dědictví. Kostým stál 1,3 milionu rublů,” 

Blahopřejeme.

#misseurope2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *