Trenýrky a nebo slipy?

Letitá otázka, otázka vkusu, pohodlí, ale i zdraví a sexuální přitažlivosti.

Stejně tak, jako se mužům líbí na ženách určitý druh spodního prádla, opačně to funguje stejně. I ženy se rády podívají na muže, ve spodním prádle a dokáže je to nažhavit přesně tak, jako pána, který se dívá na slečnu, třeba v krajkovém prádélku.

Už ve starých dobách měli Římané jedno pořekadlo „consolamini iacet in libertatem“, které by se dalo přeložit jako „ komfort spočívá ve svobodě“. A proto, když se podíváme na nějaké filmy z té doby, si můžeme všimnout, že většina tehdejších mužů měla volný oděv a spodní prádlo připomínalo spíše delší trenky (nemyslíme teď válečný oděv, ale běžné civilní šatstvo). A i senátoři měli pod tógou podobné volné „ trenky”.

Slipy drží vše pohromadě, ale když jsou špatně zvolené dokáži i uškodit. Můžeme je ocenit spíše při sportu, kdy se nerolují a drží vše pohromadě. Tam ale jejich „výhoda“ dle našeho názoru končí. Z lékařského hlediska je jasně preferována varianta nosit trenýrky. Z toho hlediska, že jsou prostě volnější a netlačí tak na přirození a varlata.

Trenky můžeme brát jako podporu plodnosti. Jak jsme se již zmínili, trenky jsou zdravější, protože dopřávají varlatům dostatek volnosti, která vede k tomu , že varlata se tolik nepotí a snížená teplota vede ke správnému vývoji spermií.

Pravidla výběru pánského spodního prádla? Soustřeďte se hlavně na  pohodlí (v případě že vybíráte svému partnerovi spodní prádlo, nekupujte co by se Vám na něm líbilo, ale spíše se zaměřte na to co pravidelně nosí a v čem se cítí pohodlně)

Samozřejmě záleží i na vhodném materiálu. Vhodný materiál jde ruku v ruce s výběrem a již tak zmiňovaným pohodlím. Na výběr máte od nejrůznějších „ tradičních“ druhů materiálu, jako je třeba bavlna, až třeba po bambus. Ano čtete správně, jsou i trenýrky,  které mají jako základní a většinový materiál % bambusu.

Na závěr chceme říct a zdůraznit, vybírejte podle toho v čem se cítíte pohodlně a myslete na své zdraví a budoucnost.

Autor: Bc. Petr Polák 

Fotografie k článku poskytla www.trenyrkarna.cz , kde si všechny výše uvedené modely můžete zakoupit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *