Nejkrásnější studentky pražské ekonomky čeká casting na Miss VŠE 2013

Je zvykem, že s příchodem nového semestru na studenty ze všech stran útočí pozvánky na mejdany, akce a party všeho druhu. Rozhodně však stojí za to navštívit už páté finále soutěže Miss VŠE 2013, tentokrát spojené s koncertem slovenské hvězdy Majka Spirita. Slibuje největší studentskou akci podzimu v prestižním klubu SaSaZu v Praze a uskuteční se ve středu 27. listopadu. Soutěžící dívky se mohou přihlašovat na casting do 23. října.

logo Miss 2013-whiteAkce Miss VŠE staví na loňském úspěchu a nese příslib ještě většího zážitku.

„Studentky z VŠE slovně uvede moderátor Jakub „Zadar“ Kohák. Vizuálně se dámy představí již samy, a to promenádou ve večerních šatech, plavkách a na speciální přehlídce šperků. Během programu se o nezapomenutelnou atmosféru díky rytmům electroswingu postará Dj Pif z VŠE. Po půlnoci odstartuje svou show Majk Spirit a do ranních hodin nikoho nenechá klidným Dj Rockstar,“ přiblížila největší lákadla akce Martina Čmielová z pořadatelského týmu. Hlavními hvězdami celého večera budou ale finalistky Miss VŠE a kromě titulu si odnesou pěkné ceny (smartphony HTC, osobní dar děkana NF, VŠE 10 000 Kč a další).

Casting do soutěže se koná ve středu 23. října od 17 hodin v originálních prostorách fusion hotelu prague – 360° Lounge Baru. Na stejném místě se letos nově budou fotit také soutěžní fotografie finalistek pro online hlasování o titul Miss Sympatie, které bude spuštěno 4. listopadu na www.missvse.cz.

„Zájemkyně se mohou registrovat na stránkách soutěže do 23. října. Pokud někdo zná potenciální vítězku soutěže, může nám na ni zaslat tip a kontakt. Vyhraje-li dotyčná titul královny krásy, úspěšného agenta odměníme skvělou cenou,“ doplnila Martina Čmielová. Máte na ekonomce sexy kamarádku? Zkuste jí trochu zalichotit a třeba to bude právě ona, kdo vyhraje a vás odmění novým smartphonem HTC Desire 500!

Titul loňské vítězky si odnesla krásná Andrea Kolářová z Fakulty mezinárodních vztahů, vícemiss se staly Monika Leová a Petronela Pribilová. Andrea s Monikou se také úspěšně probojovaly do finále České Miss 2013.

Promo hlídky Miss VŠE potkáte i s Friscem na vybraných akcích v říjnu. Můžete se nechat zvěčnit s šerpou u fotostěny nebo se přímo na místě zaregistrovat.
Kde se tým pohybuje, sledujte na www.facebook.com/MissVSE

Nejbližší akce:
15. a 16. října – promo hlídka na VŠE s Friscem
15. října – Nation2Nation party v Hany Bany
22. a 23. října – promo hlídka na VŠE s Friscem
22. října – Nation2Nation party v Retru

Kontakt:

Martina Čmielová

Miss VŠE 2013

martina@missvse.cz

777 087 320

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *