Štíhlá stehna a boky pomocí estetické medicíny? Konečně to jde i bez skalpelu

Unikátní novinka v ČR pomůže ženám s hubnutím problematických stehen a boků

Zatímco muži bojují s nadváhou zejména v oblasti břicha, u žen se tuk ukládá nejčastěji na bocích a stehnech. Je to dáno geneticky, hormony, ale také třeba nadbytkem cukrů ve stravě. Tyto partie jsou z hlediska hubnutí nejproblematičtější a často jsou vůči dietám nebo cvičení zcela imunní. Zajímavou novinkou v ČR je proto jedinečný nástavec kryolipolýzy Zeltiq CoolSculpting, který umožňuje bezpracné formování této oblasti.

Patříte-li mezi ženy se širokými boky, objemnějšími stehny a celulitidou, jistě víte, že tato oblast se shazuje dietami velmi těžko. Určité řešení sice skýtá liposukce, ne každá z nás je ale ochotná podstoupit kvůli štíhlejším stehnům invazivní zákrok, který vyžaduje rekonvalescenci.

„Redukovat tuk na bocích a vnějších stranách stehen lze nyní bez zásahu skalpelem pomocí speciální hlavice CoolSmooth, která je naprostou novinkou na českém trhu. Výhodou je nulová doba rekonvalescence, pacient se okamžitě po ošetření může vrátit do běžného života,“ říká lékařka z kliniky estetické medicíny Mediestetik, MUDr. Helena Reisingerová.

Redukce tuku v tomto případě funguje jako klasická kryolipolýza, tedy na principu ochlazení tukových buněk a jejich následném odplavení lymfatickým systémem. Podle MUDr. Reisingerové jde o revoluční způsob hubnutí problematických partií, který však dosahuje výsledků zcela srovnatelných s klasickou liposukcí.

„Ošetření vnějších stehen pomocí kryolipolýzy se v Evropě teprve rozkoukává – jde o naprostou novinku modelace postavy chladem, ovšem bez vakuového úchopu. Jsme rádi, že můžeme našim klientkám nabídnout ošetření jako první v republice,“ dodává lékařka.

www.mediest.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *