MODERNÍ MATERIÁLY A VZORY Z DÍLNY NÁVRHÁŘE GUIDA MARIA KRETSCHMERA PRO HÖGL

Proslulý módní návrhář Guido Maria Kretschmer připravil pro podzimní a zimní kolekci obuvi a kabelek Högl novou limitovanou edici s názvem „GUIDO MARIA KRETSCHMER pro HÖGL“. K oficiálnímu představení došlo na výstavě v Berlíně, která se konala v lednu během Mercedes-Benz Fashion Week.
Obuv z nové limitované edice se vyznačuje použitím moderních vzorů a barev. Linii vévodí klasická černá a vášnivé odstíny bordeaux, které jsou doplněny originálními květinovými motivy. Unikátní je také hojné využití bočních zipů. Kombinace s vysoce kvalitními materiály, semišem a pravou kůží, vzniká jedinečná řada, která nechá vyniknout ženskou ladnost a přirozenou krásu.
Guido Maria Kretschmer vytvořil ve spolupráci s návrhářským týmem Högl řadu luxusních lodiček a kotníkové obuvi, neopomněl však ani kozačky ve stylu jezdecké obuvi či módní tenisky. Harmonický styl se promítl také do kabelek, perfektně doplňujících novou linii obuvi, která bude v obchodech Högl a vybraných prodejců obuvi dostupná již tento podzim.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *