Užijte si relaxační a revitalizační rituály s novou Aromachologií od L’Occitane

Lahvičky jako z apatyky z časů dávno minulých. Taková je nová kolekce Aromachologie od značky L’Occitane, která využívá blahodárných účinků esenciálních olejů a vůní na lidské tělo i mysl. Seznamte se s retro kolekcí Aromachologie složenou ze dvou produktových řad péče o tělo – relaxační a revitalizační. 

Relaxační řada

Relaxační řada od L’Occitane přináší dva uvolňující rituály – koupelnový, který vás po práci příjemně zrelaxuje, a rituál před spaním, který vás ukolébá ke sladkým snům.

Koupelnový rituál

Koupelnový rituál spojuje účinky teplé vodní lázně se 100% přírodními vůněmi a vysílá tak mysli jasnou zprávu: je čas uvolnit se a nechat všechno plavat…

image003Relaxační koupelová sůl

 

Dejte si před spaním koupel. Napusťte si horkou vanu (38°C) a přidejte jednu nebo dvě polévkové lžíce solných, vonnými oleji napuštěných krystalů z Camargue.

 

Cena 595 Kč

image001

 

Relaxační sprchový gel

Toužíte po uvolnění po práci? Když smísíte přirozeně pěnící bázi s teplou vodou, esenciální oleje obsažené ve sprchovém gelu projeví své blahodárné účinky.

Cena 395 Kč

image005

Relaxační směs esenciálních olejů

Tuhle lahvičku s esenciálními oleji opatrujte jako oko v hlavě. Rozpusťte pár kapek v koupeli a užívejte si aromatickou uvolňující lázeň.

Cena 480 Kč

image007

 

Relaxační tělový krém

Dopřejte svému tělu to nejlepší, ideálně před spaním. Nesmírně smyslné složení kombinuje sladký mandlový olej s pěti esenciálními oleji relaxačního rituálu.

Cena 995 Kč

Rituál před spaním

K relaxaci a klidnému spánku stačí pouze dobře zvolená kombinace esenciálních olejů. L’Occitane znalostí vůní a jejich vlivu na náladu a psychické rozpoložení využívá už od vzniku první řady Aromachologie v roce 1976. A nyní přináší novinku – řadu relaxačních výrobků z Rituálu před spaním, které zkvalitní váš spánek.

image009

Relaxační vůně na polštář

Základní podmínkou pro dobrý spánek je příjemná atmosféra v ložnici. Před spaním poprašte polštář relaxační vůní a nechte ji prostoupit ovzduším v ložnici. Vůně se zlehka usadí na povlečení. Je čas jít spát…

Cena 550 Kč

 image009

Relaxační masážní tělový olej

Sladký mandlový olej z Provence ve spojení se směsí esenciálních olejů – jedinečný recept na kvalitní spánek. Olej vmasírujte do pokožky a vnímejte jemnou vůni, která uvolní vaše tělo i mysl a rozplyne stres. Pokožka je po aplikaci oleje vyživená a hladká.

Cena 695 Kč

image013

Relaxační parfemované sáčky

Tyto dva látkové sáčky jsou naplněné sušenou levandulí a výplní provoněnou esenciálními oleji z relaxační řady. Pro klidný spánek je položte na noční stolek nebo do blízkosti polštáře. Dobrou noc a krásné sny!

Cena 420 Kč

 

SÍLA VŮNÍ: vědecky ověřeno

Výrobky podporující kvalitní spánek z nové relaxační řady L’Occitane podrobila Evropská společnost pro výzkum spánku důkladným testům. Ty potvrdily, že výrobky podporují zdravé a klidné usínání a ověřily tak předešlé výzkumy laboratoří L’Occitane.

 „Význam působení vůní na lidský organismus prokazuje účinek esenciálních olejů, ať již v podobě rozprašovače nebo využití při masážích. Účinek esenciálních olejů byl měřen zejména ženami trpícími potížemi při usínání.“ Dr. Francois Duforez, lékař působící v Evropské společnosti pro výzkum spánku

Výrobky byly testovány na ženách pod vedením doktora Francoise Duforeze z Evropské společnosti pro výzkum spánku.

96 % žen potvrdilo, že má řada Rituálu před spaním blahodárný účinek na klidné usínání.

71 % žen usínalo s pocitem většího uvolnění.

*Test Vůně na polštář, Parfemovaného sáčku a Masážního oleje byl proveden na 49 ženách

 

 

     Revitalizační řada

Po noci plné relaxace je tu Revitalizační řada od L’Occitane, která přináší osvěžení do nového dne a povzbudí vás, kdykoli potřebujete nabrat sílu v podobě aromatické vzpruhy.

Povzbuzující rituál

K osvěžení těla i mysli často potřebujeme trochu popostrčit. Kosmetika L’Occitane mluví jazykem bylin a ovládá sílu jejich vůní. Vyvinuli jsme pro vás revitalizační rituál se 100% přírodními vůněmi a energizujícím účinkem, který kombinuje pět esenciálních olejů ze Středozemí: citron, rozmarýn, grapefruit, mátu a pomeranč.

image015

Revitalizační sprchový gel

Užijte si ráno! Přirozené pěnivé složky a povzbuzující esenciální oleje jsou skvělou kombinací pro ranní revitalizaci těla a povzbuzení.

Cena 395 Kč

image017

Revitalizační tělový peeling

Krystalky cukru, revitalizační esenciální oleje a citronová kůra jsou základní složky tohoto peelingu, který pomáhá odstraňovat odumřelou pokožku a zároveň osvěžuje tělo. Stačí aplikovat jednou týdně.

Cena 895 Kč

image019

Revitalizační roll-on

Aplikujte osvěžující vůni této revitalizační řady do zátylku nebo do oblasti beder. Nesmírně nabuzující pocit svěžesti se dostaví téměř okamžitě. Používejte dle potřeby.

Cena 480 Kč

Všechny výrobky budou v prodeji od 12. 8. 2014.

 

 

Historie Aromachologie od L’Occitane

 

V roce 1976 Olivier Baussan objevil první přísadu výrobků L’Occitane – esenciální olej z rozmarýnu. Od první destilace jeho vášeň pro esenciální oleje rostla – podle něj jsou totiž opravdovým bohatstvím v samém srdci bylin. Ovlivňují naše pocity, emoce a pomáhají tělu znovu nalézt harmonii a pohodu.

image021

Přes 40 let shromažďuje L’Occitane informace o více než stovce bylin – o jejich léčivých a kosmetických účincích, ale i působení jejich omamných vůní na psychiku člověka. V nové kolekci péče o tělo kombinuje L’Occitane poznatky aromachologie s tradičními středozemskými postupy užívanými k navození pohody a relaxace.

 

L’Occitane záleží na ekologickém balení

Obaly L’Occitane jsou z části recyklované a zcela recyklovatelné. Skleničky a plastové lahvičky nové řady Aromachologie by krásně zapadly do kdejaké tradiční apatyky. Design balení je stejný, jaký měla první lahvička Aromachologie, jejíž balení navrhl Olivier Baussan v roce 1976.

image023

O značce LOccitane

Značku L’OCCITANE založil Olivier Baussan v Haute-Provence v roce 1976. Od svého vzniku má L’OCCITANE silné vazby s tímto regionem a hlavně s přírodou. Složení a vůně produktů se silně inspirují životním stylem ve Středomoří tak, aby svým zákazníkům přinášely pocity relaxace a potěšení. Složení produktů je z velké části přírodní dle zásad fytoterapie a aromaterapie. Při vývoji výrobků se L’OCCITANE snaží umělé látky nahrazovat těmi na přírodní bázi všude, kde je to možné. Například využívá rostlinné oleje místo petrochemických, protože přírodní snadněji pronikají do struktur pleti. Značka L’OCCITANE se navíc rozhodla dodržovat přísné zásady s cílem postupně snižovat dopady své výroby na životní prostředí. V rámci eco designu si L’OCCITANE vybírá materiály, které méně zatěžují přírodu nebo pocházejí z již recyklovaných zdrojů.

Více naleznete na stránkách www.loccitane.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *