Staňte se královnou letošního léta díky stylovým letním šatům

Chcete se v létě cítit sebevědomě, žensky a přitažlivě? Pak by vám v šatníku rozhodně neměly chybět letní šaty. Vyberte si díky našim radám a tipům takové, které budou lichotit právě vaší postavě.

Letní šaty podle postavy

 

Šaty sluší každé ženě bez ohledu na to, jaký typ postavy má. Pro každý typ postavy jsou totiž k dostání šaty, které zdůrazňují přednosti a odpoutávají pozornost od případných nedostatků. Po jakých letních šatech sáhnout?

Hruška

Pro postavu typu hruška jsou charakteristické širší boky, silnější stehna a drobná ramena a útlý pas. Ženám s tímto typem postavy lichotí hluboké výstřihy a odhalená ramena a volnější sukně šatů. Ideální je vždy zaujmout vrškem, a odpoutat tak pozornost od nedokonalého spodku.

Jablko

Ženy s postavou typu jablko mají větší bříško a široký pas. Krok vedle neuděláte s šaty, které jsou volnější v oblasti břicha a pasu. Skvělou volbou jsou vertikální vzory a hluboký véčkový výstřih šatů, který postavu opticky zeštíhlí. Pokud se trápíte větším bříškem, ale máte krásné nohy, rozhodně se je nebojte ukázat a sáhněte po kratších šatech.

Přesýpací hodiny

Postava typu přesýpací hodiny je považovaná za ideální, vyniká útlým pasem, širšími boky a stejně širokými rameny. Ženy s tímto typem postavy mohou sáhnout téměř po jakýchkoliv šatech. Skvěle budou vypadat v těch, které zvýrazňují pas a rozhodně se nemusí bát ani šatů výraznějších vzorů.

Obdélník

Postava typu obdélník se vyznačuje stejně širokými rameny i boky, vzhledem k tomu, že postrádá křivky, může působit chlapecky. Pokud patříte k ženám s tímto typem postavy, volte takové šaty, které vám křivky vytvoří. Skvělou volbou jsou šaty s upnutějším vrškem v kratší délce a také šaty s volány.

TIP: Barva roku 2020

 

Věděli jste, že se letošní barvou roku podle společnosti Pantone, která je považovaná za globální autoritu světa barev, stala královsky modrá? Následujte tento módní trend i vy a oblečte se do modré barvy, která sluší brunetkám, blondýnkám i černovláskám.

Boty k šatům: svůdné, pohodlné i sportovní

 

Nyní už víte, jaké šaty zvolit k vašemu typu postavy. Jaké si však vzít k letním šatům boty? Možná vás potěší, že šaty už dávno nejsou spojené jen s vysokými podpatky, pokud vsázíte na pohodlnost, bez obav k šatům zvolte oblíbené espadrilky nebo pohodlné tenisky.

Zaměřeno na doplňky

 

Nedílnou součástí dokonalého letního outfitu jsou také doplňky. Nezapomeňte v létě chránit své oči před ostrými paprsky slunce. Mějte vždy při sobě sluneční brýle, které jsou nejen praktickým, ale také stylovým doplňkem. Podle módních stylistů je základem kvalitního dámského šatníku také kabelka. Udělejte si letos radost třeba novou slaměnou kabelkou, kterou si zamilovaly i celebrity.

Letošní léto patří šatům. Bohatou nabídku krásných a stylových šatů, ve kterých zazáříte, a také doplňků najdete na stránkách modanoemi.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *