Řešení pro malá ňadra

Toužíte po větších ňadrech a zajímá vás všechno, co se točí kolem operace prsou? Zjistěte všechno potřebné ohledně estetické chirurgie a augmentace samotné.

Pokud vás trápí malá nebo povislá ňadra, což může mít mnoho příčin, jako například dlouhodobé kojení či nárůst nebo naopak pokles hmotnosti, možná přemýšlíte o řešení v podobě plastické operace. Je pro vás plastika prsou tématem, které vás zajímá? Plastická operace bývá snem, a často i hojně vyhledávaným východiskem u žen, které chtějí být krásnější a přitažlivější, a kterým nevyhovuje velikost ňader. Jednou z možností je tzv. augmentace, zvětšení prsou. O co se vlastně jedná a jaké jsou v tomto ohledu možné varianty? Nabízí se možnost augmentace pomocí implantátů nebo také zvětšení prsou vlastním tukem.

Možnosti augmentace zvětšení prsou

Mezi nejčastější možnosti augmentace, zvětšení prsou patří použití implantátů, zvětšení prsou s modelací nebo zvětšení prsou vlastním tukem čili autoaugmentace. Je i možnost kombinace v podobě použití silikonových implantátů a vlastního tuku. Setkat se můžete i s variantou zvětšení prsou kmenovými buňkami.

Augmentace pomocí implantátů

Jednou z cest je zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů. Toto řešení je vhodné pro majitelky malých prsou nebo pro povislá prsa v důsledku porodu či kojení. Nutno podotknout, že na případné těhotenství nebo kojení nemají prsní implantáty absolutně žádný vliv.

Specialistou na plastickou chirurgii je MUDr. Tomáš Ventruba, který má v tomto oboru bohaté a dlouholeté zkušenosti. MUDr. Tomáš Ventruba je zakladatelem rodinné kliniky zaměřující se právě na plastické chirurgie Brno a estetické chirurgie. A právě na této klinice si s ním můžete sjednat schůzku a zkonzultovat váš problém.

Augmentace – zvětšení prsou vlastním tukem

Další variantou je pak zvětšení prsou vlastním tukem. Toto řešení se nazývá „lipofilling prsou“. Probíhá tak, že z míst, kde je tuku nadbytek, se odstraní, poté se upraví a následně v praví do prsní tkáně. To je skvělou volbou i v případě různých asymetrií prsou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *