HARMONICKÁ VŮNĚ JARA V KOLEKCI LEVANDULE OD L’OCCITANE

Zavítejte do francouzské oblasti Haute Provence, kde se sluncem zalité kopce každý rok obsypou drobnými kvítky aromatické levandule. Značka L’OCCITANE vám zprostředkuje jedinečný zážitek v podobě řady kosmetických produktů vytvořených z levandule Augustifolia, nabízející ten nejjemnější esenciální olej vůbec. Vychutnejte si intenzivní jarní vůni a potěšte své smysly prostřednictvím krémů na ruce i tělo či koupelových přípravků.

Krém na ruce Levandule
75 ml, 425 Kč / 15,50 €
Dopřejte svým rukám jedinečný komfort prostřednictvím krému s jemnou levandulovou vůní. Přidané bambucké máslo zajistí vaší pokožce maximální výživu. Krém se díky své jemné textuře skvěle roztírá a nezanechává stopy ani nepříjemný mastný film.

Pěna do koupele Levandule
500 ml, 535 Kč / 19,50 €
Jemná levandulová pěna do koupele je jedním z nejoblíbenějších produktů značky L’OCCITANE. Důvodem není jen úchvatná vůně francouzské levadnule, ale také bohatá pěna, která jemně hýčká pokožku při každé koupeli. Rozmazlujte své tělo i duši a ponořte se do voňavé lázně, která vás zanese do rozkvetlých polí francouzské Provence.

Organické tělové mléko Levandule
250 ml, 655 Kč / 23,50 €
Certifikované organické tělové mléko kombinuje relaxační esenciální olej z pravé levandule s bambuckým máslem, známým pro své blahodárné a výživné účinky. Lehký tělový krém se snadno roztírá a zanechá na vaší pokožce jemnou a uklidňující vůni.

Čisticí gel na ruce Levandule
50 ml, 180 Kč
Chcete, aby byly vaše ruce vyživené a zároveň dokonale čisté, a to i bez použití mýdla? Levandulový čisticí gel zvládne obojí, a to ať už jste kdekoliv. Hydrogelové složení s obsahem alkoholu zaručí maximální čistotu, zatímco přidaná levandule uklidní a provoní vaši pokožku jemnou vůní.

Mýdlo Levandule
75 g, 150 Kč / 5 €
Rostlinné mýdlo s obsahem levandule je ideální pro celou vaši rodinu. Ve styku s vodou vytvoří bohatou pěnu, která jemně pečuje o vaši pokožku, to vše v doprovodu úchvatné levandulové vůně.

Organický sprchový gel Levandule
250 ml, 435 Kč / 15 €
Organický sprchový gel s jemnou levandulovou vůní jemně čistí pokožku a zanechává ji vláčnou a hebkou. Dopřejte si to nejlepší z Provence a obohaťte svou každodenní očistu o jedinečný zážitek roykvetlých levandulových polí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *