První singl začínající zpěvačky PATRICE je venku!

Začínající polská zpěvačka PATRICE ukázala světu svůj první singl, rodí se nová hvězda.

 

,,Wait, wait
I’ve got a feeling
My dreams come true
I swear to god
Now and forever.‘‘

 

Právě jste si přečetli slova písně Now and Forever, kterou PATRICE již ukázala veřejnosti. Jedná se o úvodní singl stejnojmenného alba, na kterém zpěvačka dlouhou dobu spolu se svým týmem pracovala. Těšte se na celé album mladé talentované slečny.

 

 

Patrice je umělkyně původem z Varšavy, kterou poměrně nedávno objevil hudební producent MarKO. Ten je autorem hudby i textu všech jejích singlů.

 

Zpěvačka má velmi originální a charismatickou barvu hlasu, díky které si její písně zamilujete. Její prezentace je velmi energická, když vstoupí na pódium, její úsměv a zejména hlasové rozpětí okamžitě upoutá pozornost. Patrice vyhrála několik pěveckých soutěží, pyšní se například vítězstvím v programu Droga do Young Stars v rámci radia Young Stars a label My Music, první místo si odnesla taky ze soutěže ibis.tu mieszka muzyka.

 

Zajímá vás, v jakém stylu zpěvačka s hudbou pracuje? Skvělá zpráva! Píseň Now and Forever si můžete již nyní poslechnout na Spotify či iTunes.

 

Singl najdete taky na YouTube. Na konci února se k písni natáčel videoklip. Jeho zpracování je originální a profesionální, od světových celebrit k nerozeznání. Klip vznikal pod rukama tvůrců společnosti Jakoby Films, kteří již za svou práci získali mnohá ocenění. Na webových stránkách produkční firmy si můžete prohlédnout další podařené videoklipy a přečíst si něco víc o spolupráci se známými osobnostmi. Pro otevření videoklipu k písni Now and Forever klikněte ZDE.

 

Nové album bude vydáno pod českým hudebním nakladatelství HighLight Music. Více o tvorbě zpěvačky se dozvíte právě na webových stránkách nakladatelské společnosti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *