Přihlašte se do nové soutěže Miss Prahy 2015 o nejkrásnější dívku Prahy 9

Do soutěže Miss Prahy 9 se mohou přihlásit pouze osoby ženského pohlaví, splňující níže uvedené podmínky:

a) věk minimálně 16 a maximálně 25 let, a to v den finále
b) svobodná
c) bezdětná
d) občanství České republiky
e) čistý trestní rejstřík
f) absolutní neúčast v materiálech, ve kterých by osoba, jméno, podobizna nebo jiný obrazový, zvukový nebo obdobný záznam mohl být dán do souvislosti s výrobou erotických, pornografických materiálů, provozováním prostituce nebo jinou činností, která je v rozporu s platnými právními předpisy nebo pravidly slušnosti
g) startovné činí 200 Kč

Do soutěže Miss Prahy 9 2015  je možné se přihlásit pomocí registrační přihlášky, která je ke stažení – prihlaska-miss-prahy9-2015 a zaslat ji vyplněnou na e-mail: info@missprahy9.cz.

Cílem soutěže krásy Miss Prahy 9 je dát šanci začínajícím dívkám se zájmem o modeling a módu na získání prace a cených zkušeností v oblasti modelingu, fotomodelingu, stylingu a péči o vlastní vzhled.
Casting do soutěže se naplánován na březen 2015.  Miss Prahy 9 je zárověň také charitativní akce. Na slavnostím finále soutěže bude probíhat dražba korunky vítězky Miss. Finanční výtěžek bude věnován pro vybrané o.s. na podporu nemocných dětí o.s. Dobrý skutek.

V porotě souteže budou starostové městských částí Prahy 9 a zástupci městkých částí, Miss ČR 2003 Lucie Váchová, Vojtěch Šenkýř – zpěvák, účast v soutěži Superstar 2013
, Kateřina Kosnovská – zpěvačka a další významní lidé z městské části Prahy 9.

Slavostní finále prvního ročníku soutěže Miss Prahy 9 se bude konat během měsíce listopadu 2015.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *