Chceš se stát Miss nebo Mistrem Party – neváhej a přihlaš se!?

12.9. Soutěž Miss party
Být krásný znamená cítit se dobře a vitálně, mít energii a těšit se ze života. Skutečná krása totiž vychází z nás. V soutěži se nahlíží na duševní a fyzickou krásu dívek.
První “soutěž krásy” již nahlížeme v mýtické soutěže třech bohyň Héry, Athény a Afrodity. Soudce si vybrali Paříže, který dal hlavní cenu – jablko, a titul te Nejkrasnějsí – Aphrodite.
Když mluvíme o České republice, to první soutěž krásy proběhla už v roce 1910. V tehdejším Rakousku–Uhersku se jednalo o skromnější soutěž trvající zhruba 20 minut. Dívky se předvedly v šatech, které samy ušily. V současné době je to jeden s nejznamějších a nejvíc populárních soutěži.
Účast v soutěži “Miss Party” dává Vám, krasné slečny, možnost vyjádřit se, zlepšit náladu a sebevědomí. Kromě toho, je to skvělá příležitost najít nové přátele a obdivovatele. Jsi krásná? Inteligentní? Extravagantní? Zúčastni se soutěže krásy 12.9 v klubu Reston a vyhraj hlavní cenu – zájezd do Paříže. Čeká Vás skvělé přátelské prostředí a množství překvapení!

400x200

19.9. Konkurz MISTER PARTY
Když mluvíme o soutěži krásy, tak většinou o té ženské. Ovšem soutěže vhledu jsou vedeny nejen mezi krásnými ženami, ale i krásnými muži. Pánské soutěže nebývají tolik medializované, ale těší se stejné vážnosti. Muži stejně jako ženy musí být perfektně připraveni jak po stránce fyzické tak i té psychické.
Jde o soutěž krásy síly a mužnosti, kde obvykle se odhaluje krása, zdraví, odvaha, odpovědnost, které nejvíce oceňují u mužů ženy. První taková soutěž krásy u mužů byla organizována v Turecku (Istanbul) v roce 1996.
A pravě proto zvéme Vám mladé pány se zúčastnit konkurzu Miss Boss, který se bude konat 19.9 v klubu Chicago a vyhrat hlavní cenu – test drive na Ferrari.Mister party 400x200
Více informací a registrace na www.lemgroup.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *