Představení kolekce módní značky LiuJo pro podzim/zima 2014

Italská módní značka LiuJo, která byla založena v polovině 90.let v italském Carpi, představila svou nejnovější kolekci pro nadcházející sezónu podzim/zima 2014. Módní přehlídky, která se konala ve Fashion Clubu obchodního centra Kotva, který nabízí ty nejkrásnější vyhlídky na rozzářenou Prahu,  se  účastnila celá řada českých VIP. Operní pěvkyně Andrea Kalivodová nám hlásila, že toto už je poslední akce, na které ji můžeme vidět „dva v jednom“. Má pár dnů před porodem a už se těší, až bude svého syna hýčkat v náruči. Nicméně módě je věrná vždy! V rámci módní přehlídky si vybrala pár kousků, které jistě nebudou v jejím šatníku chybět!

Monika Marešová už také zná své favority! Miluje barvy a těm je věrná i v nadcházející sezóně. Před pár týdny si nechala zmenšit poprsí a vypadá přesně tak, jak se cítí..skvěle! A barvy ji opravdu sluší! Byla by škoda, kdyby své tělo oblékala do černé!

A jaká je tedy nová kolekce značky LiuJo? Dělíme ji na tři témata, která jsou rozvíjena při hledání moderní  ženskosti. Vychází z moderního a harmonického, k sofistikovaně praktickému stylu, přičemž péče o detaily se stává základem pro autentickou eleganci.

První téma se zaměřuje na moderní ženy, které nosí pánský styl a materiály a ženskost jim vnášejí díky své přirozené smyslnosti a sebevědomí. Elegantní rocková kolekce s použitím kůže a eco kůže, která je aplikována na šaty, rukávy, kalhoty a sukně, vytváří metropolitní oblečení, elegantní a zároveň sexy.

Druhé téma nese název RETRO NEW LOOK. Pohled na historii v moderním úhlu, stále v souladu s prvky stylu Liu Jo, je rysem tohoto tématu kolekce. Inspirace pro bon-ton šaty je převzata z čtyřicátých let, silueta i linie pasu jsou skvěle propracované, modely nabízí maximální ženskost pro romantický outfit.  Průhledné flitry a korálky dodávají modelům osobitost.

Poslední téma přináší květinové a přírodní vzory. Hlavní roli hrají úplety, tkaniny a multibarevné příze, povrchy ve směsi s lurexem, mohér s hrubým povrchem alpaky.

Můžete se těšit i na modely z kolekce Liu Jo Sport, která je zaměřena na ty ženy, které ji milují nosit při každé příležitosti, konkrétně při relaxaci, cestování nebo pro volný čas.

V neposlední řadě jsou to džíny překvapující díky novým barvám a úpravám: tradiční černá a šedá inspirované severoevropskou tradicí jsou doplněné o modro-zelenou odkazující na 70. léta. Kolekce je doplněna oboustranným Bottom Up Denim modelem, denim na vnější části a potištěná tkanina uvnitř, na den i večer. V kolekci nechybí džíny s výšivkami a mikro-cvočky. Ty jistě ocení moderátorka přehlídky Eva Decastelo, která tyto motivy přímo zbožňuje!

 

Představení nejnovější kolekce LiuJo si nenechala ujít mimojiné Šťěpánka Duchková, Karolína Bosáková s partnerem, Hana Mašlíková či slovenská moderátorka Lenka Vacvalová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *