Pořiďte si originální kryt s vlastním designem

Každý chceme, aby nám mobilní telefon vydržel co nejdéle. Snažíme se, aby nepřišel do kontaktu s klíči a jinými ostrými předměty. Jenže pak je tu taky riziko pádu. Telefon vám z ruky může vyklouznout velice snadno. Stačí nešikovný pohyb a mobil ztrácí vzhledem k poškrábání nebo dokonce prasknutí svou krásu. Smartphone však můžete snadno ochránit. Třeba pomocí kvalitního krytu! Co takhle kryt s vlastním designem?

 

Kryt na mobil spolu s fólií nebo sklem navíc ochrání váš mobilní telefon před prachem či vodou. Co se týče poškrábání, nejvíc náchylná místa na otřesy a poškození tvoří hrany telefonu. Z tohoto důvodu je téměř nezbytná ochrana vrcholů prostřednictvím krytů. Kvalitní kryt na telefon navíc samozřejmě zabezpečí celou zadní plochu smartphonu, která se může rozbít stejně tak lehce, jako displej.

 

Spolehlivou ochranu vašemu telefonu zajistí třeba kryty s vlastním designem. Jde o nový trend, který vám umožní mít jedinečný mobil přesně podle vašich představ. Pokud už vás nebaví stále stejné a okoukané motivy, ochraňte svůj mobilní přístroj touto cestou. Na kryty s vlastním potiskem můžete nechat přenést oblíbenou fotografii, citát nebo vaše malířské dílo. To všechno je možné! Jistě vás potěší, že se obrázky tisknou ve speciální tiskárně, která zvládne kryt potisknout i z boční strany. Barva se díky vysoké teplotě stane součástí materiálu, takže potisk je vlastně nezničitelný.

 

 

E-shop mobilni-doplnky.cz nabízí vašemu telefonu odolný a pevný 3D kryt. Sestavte si vlastní design, který vám bude leckdo závidět! V internetové nabídce najdete kryty pro Huawei, Samsung, Honor, Lenovo, iPhone a další. Současná nabídka zahrnuje více než sto modelů.

Pořídit si jako ochranu pro telefon právě kryt je výhodné hned z několika důvodů. Snadno jej můžete sundat nebo vyměnit. Kryty na telefon se díky výrobnímu materiálu lehce čistí a udržují. Většina těchto ochranných pomůcek o zhruba půl milimetru přesahuje telefon, a tak vlastně ochrání i displej, který padá na celou plochu. Kryty se navíc vyrábí na míru každému mobilnímu telefonu, a tak neznehodnocují jeho design.

Kryt s vlastním designem se může stát taky velice originálním dárkem. Nevíte, jak obdarovat vašeho blízkého? Navrhněte mu vlastní model, který ho potěší. Pro případ výročí můžete kryt zpestřit romantickým tématem nebo společnou fotografií, k příležitosti narozenin zkuste vybrat třeba něco vtipného. Předměty s potiskem v podobě oblečení už jsou okoukané a ještě málo využitelné. U krytu obdarovaný vždy nalezne využití. Věřte tomu, že váš dárek bude jednoznačně nejnápaditější.

 

Bezpečí telefonu lze zvýšit taky prostřednictvím ochranné fólie nebo tvrzeného skla. V současné době se stále více oblíbenější stává vzhledem k jednoduchosti aplikace a téměř stoprocentní ochraně telefonu tvrzené sklo. Pro větší komfort smartphonu při přenosu můžete ještě popřemýšlet o koupi kvalitního pouzdra.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *