Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Přečtěte si 5 důvodů, proč si pořídit fotoknihu právě od HappyFota. A jsou to velmi dobré důvody!

1) Nikam nemusíte

Fotoknihu (fotky, fotokalendáře i další fotodárky) si vytvoříte a objednáte ve svém mobilu či v počítači. Nemusíte do žádné drogerie ani do sběrny. Vše zvládnete v klidu z domova, z kanceláře nebo z dovolené. Odkudkoli, kde máte připojení k internetu.

2) HappyFoto má neustále akce

Stačí sledovat jejich webové stránky, Facebook nebo si nechat zasílat newsletter a uvidíte, kolik slevových akcí do roka mají!

3) HappyFoto vás nenechá v bryndě

Něco nefunguje? Stačí zavolat na zákaznickou linku ve všední den od 8 do 17 hodin a ochotné pracovnice vám vždy ochotně poradí.

4) Špičková kvalita

HappyFoto bylo první, kdo začal fotoknihu nabízet. A od té doby stále zdokonaluje systémy a procesy. Tiskne na kvalitní papír a vyvolává na špičkový fotopapír. Na fotopapíru, který používá Happy Foto k výrobě fotoknih deLUXE, neulpívají otisky prstů, nemusíte se proto obávat brzkého ohmatání. Kontrast i jas fotek budou na každém záběru ve vaší fotoknize přesné takové, jako byste fotky nechali vyvolat u toho nejlepšího profi fotografa.

5) Ekologie

Ekologie není HappyFotu cizí. Jasně, že třídí odpad a chová se k přírodě s úctou. Ale představte si, že ani kapka chemikálií z vyvolávacího procesu nepřijde u HappyFota do kanalizace. Použité chemikálie z vyvolávacích automatů se vracejí do nádrží, kde se postupně upravují pro další použití.

Jak fotoknihu vytvořit? Online na stránkách www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *