Pořad Světem Módy 28.9.2015 – Pozvánka na finále soutěže Česko-Slovenská Miss 2015


Pořad Světem módy společnosti České modelky s.r.o. můžete pravidelně 1x týdně sledovat na youtube video kanálu na https://www.youtube.com/playlist?list=PL2U09HOQBm5VHXbXURDU-6ZsfxtTTTLl_

Rádi bychom Vám představili soutěž Miss s názvem Česko-Slovenská MISS 2015.
ČESKO – SLOVENSKÁ MISS navazuje na filosofii projektu Dívka Šumavy a o.s. Krása v srdci, nadále bude hledat a propagovat zdravou krásu. Finálový galavečer bude ve stylu alá JAMES BOND!

VEČEREM VÁS PROVEDE MIROSLAV HEJDA A JEHO BOND GIRL PRO TENTO VEČER BUDE ANDREA VEREŠOVÁ.

Na finále se Vám představí 10 krásných BONDGIRLS z Čech a ze Slovenska. Finalistky Česko-Slovenská MISS se vám představí ve 4 soutěžních disciplínách. Uvidíte módní show zn.DESIGUAL z www.DIFFERENTfashion.cz a luxusní šaty z dílny Zuzana Lešák Černá fashion design !

Originální korunky a šperky opět tvoří manželé Vetenglovi z Atelier Vetengl a o styling finalistek se postará skvělý tým studia Design Block!

Hosté finálového večera jsou Václav NOID Bárta a Taneční škola FILIPA GREGORIADESE. Nenechte si ujít jedinečný večer s nejvyšší koncentrací krásy v historii západu Čech!

Cena vstupenky v předprodeji : 350,- na místě 550,- !

Finále soutěže Česko-Slovenská Miss se koná 3. října od 19:00 hodin v Parkhotelu v Plzni na které vás tímto srdečně zveme. Více informací a předprodej vstupenek na www.cs-miss.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *