Pořad Světem Módy 20.5.2015 – Módní trendy na léto 2015

Pořad Světem módy společnosti České modelky s.r.o. můžete pravidelně 1x týdně sledovat na youtube video kanálu na https://www.youtube.com/playlist?list=PL2U09HOQBm5VHXbXURDU-6ZsfxtTTTLl_

Letní šaty

Naše obchody jsou jich sice plné, častokrát ale nenasytí vaši představu o těch pravých nebo zase není na ty pravé dostatečně nasyceno vaše bankovní konto. Na ebayi seženete spoustu krásných šatů dle aktuálního trendu a za líbivé ceny. Nejen že máte na výběr i mezi levnými šaty, seženete tam i velice nápadité kousky, ve kterých rozhodně na ulici jinou ženu nepotkáte.

TIP: Ani na léto 2015 by vám neměly chybět maxi šaty!  

Sluneční brýle

Jsou nezbytné a dokonale dotváří celkový vzhled. Pokud nenosíte ty dioptrické, klidně můžete mít několik druhů slunečních brýlí a střídat je podle nálady či oblečení. Na ebayi seženete tmavé elegantní obroučky i bláznivé žluté, tyrkysové či červené.

Tylová sukně

Je největším trhákem poslední doby, společně se skater skirt. Není náročná na ušití doma, ale na ebayi ji seženete v přepočtu okolo 250 Kč, má přesně tu správnou délku pro různě vysoké postavy a na výběr máte z několika trendy barev – mint, nude, bílá, světlá růžová nebo černá.

TIP: Noste ji společně s balerínkami a romantickými psaníčky. 

Plavky

Pokud nemáte problém s výběrem toho správného střihu a nebojíte se experimentovat, pak nějaké rozhodně vyzkoušejte. Neseženete tu stejné typy jako v řetězcích, a to je právě to nejlepší. Najdete tu nejrůznější střihy i barvy, ať už u plavek jednodílných, tak i dvoudílných.

Nezbytné šperky

Ať už preferujete minimalismus, který teď mezi šperky letí nebo se stále necháte unášet na vlně statement, ebay vám vyjde vstříc s oběma styly. Nabízí nepřeberné množství barevných náhrdelníků, náušnic i náramků. Je jen na vás, co se stane letní nezbytností pro vás?!

Zdroj: ebay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *