Podprsenka z krajky, věc co může čouhat

Krajka muže přitahuje již dlouho. Přidejte si na svůdnost a poodhalte části těla, které muži milují.

Krajka v módě nesmí chybět

Módní trendy se neustále mění. Krajka však patří mezi stálice a letos zažívá opět velký boom. Můžeme ji vidět téměř na veškerém dámském oblečení, vyjma spodního prádla, podprsenky, také na topech, šatech či sukních. Dokonce se prodávají i boty s krajkou. Proč je tak oblíbená? Odpověď je snadná. Krajka je jemná, něžná a velmi romantická. Dokonale podtrhuje ženskou krásu a muži z ní doslova šílí. Pokud nemáte ve skříni spodní prádlo s krajkou, je nejvyšší čas to napravit.

Křehká a kouzelná, taková je krajka

damska-podprsenkaKrajka v oděvním průmyslu není rozhodně žádným nováčkem. Poprvé se objevila již v 16. století. Kdysi byla krajka znakem vysokého postavení ve společnosti. Vyráběla se ručně a stala se součástí rób bohatých žen a postupně také krojových detailů. Krajka obvykle netvoří hlavní materiál, ale spíše doplňkový jako zdobný prvek. Dokáže však z obyčejného outfitu udělat neobyčejný. V současné době se s ní nejčastěji setkáváme u spodního a erotického prádla.

Většina mužů vnímá krajku na dámském spodním prádle velmi kladně. Není divu, neboť probouzí ženskost, smyslnost a rafinovanou eleganci. Lehce průhledný materiál působí neuvěřitelně sexy. Módní návrháři si ji zamilovali natolik, že se objevuje nejen u spodního prádla, ale také na společenských šatech, halenkách, u triček, tílek či sukní. A samozřejmě nesmí chybět na svatebních róbách nevěst.

Jak nosit krajku? Nebojte se experimentovat

Byla by škoda krajkové spodní prádlo i oblečení do svého šatníku nezařadit. Pokud nevíte, jak ji nosit, dáme vám pár tipů. U spodního prádla je to celkem jednoduché. Pokud nejste zcela stydlivá a ráda se otevřete něčemu neotřelému, vyzkoušejte nejnovější trend vykukující krajky. To ovšem neznamená, že si obléknete tak hluboký výstřih, nebo nízké kalhoty. Velmi pěkně působí topy s průstřihy nebo z průhledného materiálu, pod kterými lehce vykukuje krajkové prádlo. Stejně tak krajkový lem podprsenky, který lehce vyčuhuje z výstřihu, působí velmi svůdně a rafinovaně, ovšem nikoliv vyzývavě. Zkuste jedinečné spojení výstřihu do véčka a krajkové podprsenky.

Krajkové prádlo – luxus pro každý dne

Přestože krajka patří mezi luxusní materiál, můžete ji využít ke každodennímu nošení. Krajka ukáže jen to, co by mělo být vidět a zbytek zůstane tajemstvím. Dá tedy dokonalý průchod mužské fantazii a navíc nám ženám zajistí maximální komfort a zvedne sebevědomí.

Krásné krajkové spodní prádlo najdete na www.moje-pradlo.cz. Udělejte si radost a pořiďte si svůdný krajkový komplet k běžnému nošení i pro romantické chvíle s partnerem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *