Platy erotických masérek se pohybují okolo 50 000 Kč měsíčně i více

Inspirujte se nejlépe placenými pracovními pozicemi v České republice

 

Nebaví vás současná práce a přemýšlíte o změně? Nebo vás jen zajímá, jak se daří lidem v různých pracovních odvětvích? Přečtěte si o finančně nejlépe hodnocených postech v České republice, které zdaleka přesahují 27 000, tedy průměrný měsíční český plat.

 

Velmi dobře si vedou řídící letového provozu. Mají tu výhodu, že si práci udrží zřejmě i do budoucna, neboť se na jejich místo nedostane jen tak někdo. Jde o odborníky, kteří komunikují s piloty letadel a udělují jim pokyny po celou dobu jejich letu. Průměrný plat řídícího letového provozu přesahuje dvě stě tisíc korun.

 

Z tohoto odvětví jsou bohatě odměňováni i piloti, navigátoři a palubní technici s platem nad sto tisíc korun.

 

IT a telekomunikace je poměrně rozsáhlý obor. Můžete ho využít hned k několika odvětvím. Nejvíce firem hledá IT specialisty, kteří jsou schopni pracovat s novými technologiemi. V České republice je momentálně velký nedostatek vývojářů jak průmyslových tak webových aplikací. Vysokého platu si užijete i na pozici specialista-analytik. Plat pracovníků na zmíněných pozicích šplhá nad devadesát tisíc korun.

 

Velmi se cení samozřejmě i lidé, kteří denně zachraňují životy. Lékaři v anesteziologických oborech si domů odnáší každý měsíc kolem 87 tisíc korun, hned pod nimi se nachází chirurgové, kteří se mohou pochlubit podobnou částkou.

 

Za zmínku stojí i platy vrchních sester. Málokdo tuší, že se jejich plat může vyšplhat až k padesáti tisícům korun. Po sestrách celkově je nyní velká sháňka. Oproti minulému desetiletí studuje v tomto oboru o 25% méně osob. Hledají se i lékaři téměř všech odborností.

           

Taky erotické masérky jsou jistě po finanční stránce spokojené. Platy erotických masérek se pohybují okolo 50 000 Kč měsíčně, někdy jsou jejich odměny ještě vyšší. Co k této práci potřebujete? V podstatě nic! Na pozici erotické masérky můžete začít i když máte nulové zkušenosti. Ve společnosti Masáže Luxury je každá nová masérka zaškolena. Žena, která se uchází o tuto práci by měla být sympatická, milá, komunikativní a časově flexibilní. Tato pozice je přitažlivá nejen díky vysokému platovému ohodnocení. Jistě vás potěší i kamarádský kolektiv a možnost ubytování v Praze. 

 

Asi pro vás není tajemstvím, že nejvyšší platy získávají lidé v hlavním městě České republiky. Navštivte internetový web masaze-luxury.cz a informujte se o možnostech práce na pozici masérky v samotném centru Prahy. 

 

Výrazně výše se vyšplhaly platy asistentek zejména z právně zaměřených organizací a firem. Zatímco ještě před několika lety byla zkušená asistentka ráda za 25 tisíc korun, nyní si i recepční nováčci libují v měsíčním platu okolo 30 tisíc korun.

 

S moderní dobou vzrůstá taky poptávka po marketingových specialistech. Pokud chcete získat v tomto odvětví vysoký plat, musíte umět perfektně mluvit minimálně jedním světovým jazykem. Je asi jasné, že v oboru se oceňuje i kreativita a nápaditost jednotlivců. Výše platu zde hodně záleží na výkonu jedince. Setkáte se s pracanty, kteří měsíčně dostanou pouze něco málo nad třicet tisíc korun, ale jsou i zaměstnanci, kteří se chlubí platem o dvacet tisíc vyšším a ještě se nebojí požádat o přídavek.

 

Překvapily vás některé z výše uvedených sum? Bude vám některé profese inspirací? Nebojte se změny a zkuste své štěstí v novém oboru. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *