Módní přehlídka TWIN-SET Simona Barbieri Podzim/Zima 2015

TWIN-SET Simona Barbieri módní přehlídka, pondělí 21. září se konala ve výjimečném prostředí hotelu Boscolo, v rámci UNIQUE FASHION WEEK, jde o událost, která zahrnuje známá jména ve světě módy a luxusu.

Exkluzivní akce věnovaná kolekci podzim/zima 2015 TWIN-SET Simona Barbieri, byla reinterpretovaná návrhářkou Simonou Barbieri pro tuto příležitost, nabízí nové oblečení a neobvyklé barevné kombinace

Role svrchního oblečení dostává speciální náboj, zejména u kožených modelů, ať z pravé nebo umělé kůže nebo kožešin, které jsou nejaktuálnějším trendy prvkem sezóny. Barvy jsou také v popředí zájmu ve výrazných jednobarevných kreacích, nebo v podobě velice módních potisků.

Škála barev představuje různé kreativní prostory, díky kterým vzniká nepřeberné množství poloh. Od romantické popelavě růžové v totálním looku, která nechává prostor i pro sofistikovaný odstín barvy vína odrůdy Merlot. Peprmintová a modrá barva likéru Curaçao nabízejí prezentaci výjimečné osobitosti, zatímco nefritová, eukalyptová, oxfordská modř a odstíny barev oceánu jsou použity v kombinaci s khaki, kouřovou nebo barvou Amazonky. Teplejší odstíny nabízejí barvu Berry lesních bobulí, která je hvězdou kolekce z palety někde mezi červenou a burgundskou.

Nesmí chybět černá a bílá, které jsou lemovány neutrální sezamovou a karamelovou. Modely pro chladnější zimu jsou charakteristické použitím dalšího výrazného odstínu, SunTun, který dokonale ladí s černou a mikro i makro potisky. Svůdná barva rtěnky je pro tuto sezónu černá, spolu s šedou a vojensky trávově zelenou. U modelů se tyto barvy střídají s květinovými vzory, krémovou a tělovou.

Speciální příležitost oslavit zimní sezónu se speciálními hosty – Simonou Barbieri – návrhářkou této značky a Alessandrem Variscem, generálním ředitelem značky, kde růže a víno dělali ideální společnost v průběhu večera plného ženskosti a sofistikovanosti, si nenechaly ujít ani známé osoby, které si svou ženskost skutečně užívají, jako Inna Puhájková, Kateřina Mátlová, Renata Langmannová anebo Aneta Vignerová, či Monika Babišová a mnoho dalších.

Kontaktní osoba v České republice:

Jana Jusková
PR a marketing manažer
+420 725 057 236; email: juskova@maxpraga.cz
MaxPraga s.r.o. * Havelská 494/31 * 110 00 Praha 1
Tel.: 224 221 587 * www.maxpraga.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *