Pohodlné pánské boxerky

Stejně tak, jako se mužům líbí na ženách určitý druh spodního prádla, opačně to funguje stejně. I ženy se rády podívají na muže, ve spodním prádle a dokáže je to nažhavit přesně tak, jako pána, který se dívá na slečnu, třeba v krajkovém prádélku.

Už ve starých dobách měli Římané jedno pořekadlo „consolamini iacet in libertatem“, které by se dalo přeložit jako „ komfort spočívá ve svobodě“. A proto, když se podíváme na nějaké filmy z té doby, si můžeme všimnout, že většina tehdejších mužů měla volný oděv a spodní prádlo připomínalo spíše delší trenky (nemyslíme teď válečný oděv, ale běžné civilní šatstvo). A i senátoři měli pod tógou podobné volné „ trenky“.

Slipy drží vše pohromadě, ale když jsou špatně zvolené dokáži i uškodit. Můžeme je ocenit spíše při sportu, kdy se nerolují a drží vše pohromadě. Tam ale jejich „výhoda“ dle našeho názoru končí. Z lékařského hlediska je jasně preferována varianta nosit boxerky,nejlépe značkové. Protože u dobré značky víte, že je použit vhodný materiál, který nošení zpříjemní a nenapáchá více škody,než užitku. Trenýrky jsou rozhodně vhodnější i pro ” volnost” varlat a jejich ” dýchání”. Boxerky jsou zajisté zase více elegantní. Možná si říkáte, že toto všechno víte, ale ptáte se” Kde mají dobrý výběr?” nebo “Kde jsou odborníci, kteří mi poradí vybrat?” Na tyto otázky existuje jednoduchá odpověď. Podívejte se na http://dmxgear.cz/ . Zde naleznete jak velký výběr, tak i odborníky, kteří Vám rádi poradí .

Jste žena a chcete koupit partnerovi spodní prádlo? Jaká jsou pravidla výběru pánského spodního prádla? Soustřeďte se hlavně na pohodlí (v případě že vybíráte svému partnerovi spodní prádlo, nekupujte co by se Vám na něm líbilo, ale spíše se zaměřte na to co pravidelně nosí a v čem se cítí pohodlně). Můžete spojit příjemné s užitečným a to tak, že není nic lepšího když partnerovi koupíte boxerky a pak ho pobídnete, aby se Vám v nich předvedl… jak to skončí už záleží na Vás ..

tr1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *