Co si obléct v létě?

Léto je v plném proudu. Pokud jste ještě neodložili jarní oblečení, pak to už dále neodkládejte. Přece jen teploty už se od těch jarních dost liší a nerespektování tohoto faktu by byla prostě hloupost.

Poradíme vám, co si v létě obléci, abyste se cítili dobře, vzdušně a zároveň jste nijak nevybočovali z předepsaného dress codu různých událostí.

Jak se obléct na svatbu?

Slavnostní obřad vyžaduje slavnostní přístup. Ten vyjádříte výběrem tmavého saka, bílé košile, kravaty a společenskou obuví. Tuto kombinaci doporučujeme v případě, že se svatba koná v kostele, na zámku, úřadu apod. Pokud má obřad proběhnout ve volné přírodě, zvolte ležérnější outfit. Stejně jako ostatní muži, i vám se jistě zalíbí zkombinování v podobě pánské vázanky, košile, společenských kalhot a obuvi.

Jak se obléct na rande?

Rande je událostí, kdy na oblečení záleží. Jde o jeden z aspektů, který má zapůsobit na ženu, s níž na rande jdete. Aby rande dopadlo dle vašich představ – tedy příjemně, uvolněné a s příslibem další schůzky, je třeba vyzdvihnout své mužské rysy. Které to jsou?

Široká ramena a úzký pas. Tyto části upopředíte pomocí trika i pola v padnoucí velikosti.

Jdete-li na rande do luxusní restaurace, není oblek rozhodně špatný nápad. Tmavá košile, sako, vhodná obuv a tmavé kalhoty jsou nejen ladící kombinace, zároveň jde o vhodně zvolený outfit v případě, kdy vám z nervozity uklouzne ruka se sklenkou vína či kávou.

Na romantické schůzce se snažte být stylový, přesto svůj. Nosíte-li pánské náramky, nechte si je. Jde přece o váš vkus, který by dotyčná dříve nebo později stejně poznala.

Jak se obléct na párty?

Na letní párty se rozhodně nehodí pánské motýlky. Výběr oblečení je dán tím, zda jdete na párty s lidmi, které již znáte, nebo naopak jde o setkání a seznámení s novými lidmi. V prvním případě si můžete obléct to, co nosíte běžně v případě návštěvy kina, nákupu nebo návštěvy rodiny. Druhá situace vyžaduje poněkud formálnější outfit, respektive business casual oblečení. Tedy košile s límečkem, sportovní košile, blejzr, tmavé kalhoty atd.

 

Untitleds 1

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *