Osvěžte se v létě lahodným nápojem TOP Aloe Vera!

Základem nápojů TOP Aloe Vera je přírodní šťáva a dužina aloe vera. Díky tomu mají nápoje nezaměnitelnou chuť propojenou s látkami, které jsou zdraví prospěšné. Vysoká koncentrace aloe vera navíc dodává tělu potřebnou energii a osvěžení.

Nápoje TOP Aloe Vera jsou vhodné jako přírodní alternativa energetických nápojů, nejen protože pomáhají udržovat tělo ve skvělé kondici, ale i proto, že dodávají organismu potřebnou vitalitu. Lahve Top Aloe Vera jsou ve dvou provedeních 0,5 litru a 1,5 litru a ve třech různých příchutích: Aloe Vera Original, Aloe Vera Zelený čaj a Aloe Vera Okurka. Ideální je podávat nápoje TOP Aloe Vera dostatečně vychlazené nebo s ledem, aby zaručily kýžené osvěžení zejména v letních horkých dnech.

Aloe Vera Original

Přírodní nápoj s kousky dužniny dodá energie, kterou už dlouho postrádáte. Aloe Vera Original čistí tělo od toxinů, regeneruje organismus, optimalizuje trávení a má 30% obsah šťávy a dužniny. Nápoj podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady zdravotních problémů.

Aloe Vera Okurka

Okurková verze s kousky aloe vera a příznivými účinky na organismus osloví zejména v letním parnu. Novinka obsahuje přírodní okurkové aroma a 30 % šťávy a dužniny aloe vera. Okurka pak v tomto nápoji přinese netradiční zážitek pro chuťové buňky.

Aloe Vera Zelený čaj

Kombinace kvalitního zeleného čaje a aloe vera nejen skvěle chutná, ale navíc přináší antioxidační vlastnosti. Tajemství síly zeleného čaje je v jeho úpravě, kdy jsou čajové lístky vystaveny hned po sklizni vysoké teplotě. Lahodná Aloe Vera Zelený čaj s 30 % šťávy a dužniny pomáhá k detoxikaci organismu, posiluje imunitu a podporuje metabolismus.

Účinky rostliny aloe vera:

  • Pomáhá k detoxikaci organismu
  • Podporuje metabolismus
  • Posiluje imunitu a obranyschopnost organismu
  • Podporuje zažívání
  • Bohatá na vitamíny

www.topaloevera.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *