Nová móda je tu – Oblečte se do pastelových barev a vylepšete si šatník pomocí jednoduchých triků!

Letošní jaro neovládnou ulice tradiční květinové vzory, nýbrž jednoduché pastelové barvy. Jaké? Přece všechny! Vyměňte bílou, černou nebo hnědou za světle modrou, baby růžovou, žlutou, béžovou, fialkovou a nebo zelenou barvu. Už žádná šedá myška, protože nová móda přichází!

Výhodou pastelových barev je jejich kombinovatelnost. Díky jemnosti barevných odstínů není chybou zkombinovat více barev dohromady. Budou vypadat skvěle, když je doplníte bílou barvou. Pokud ale ráda experimentujete, vyřaďte tuto neutrální barvu úplně a stvořte pouze barevný model. Při odívání nezapomínejte sladit s vaším outfitem i boty a kabelku! Místo neutrální barvy opět zvolte nějakou veselejší.

Další plus pastelových barev je to, že se hodí k jakémukoliv stylu. Můžete vytvořit procházkový outfit s teniskami nebo taky dokonalý večerní look. Ke každému modelu se budou výborně hodit zlaté doplňky. Klidně to s nimi přežeňte a proměňte jednoduchý outfit za jedinečný.

Naprostou jedničkou barev pro jaro 2017 se stala barva zelená. Jemný zelený tón dodá vašemu dni optimismus a radost ze života. Tato barva výjimečně ladí i k černým a šedým odstínům. Pokud nechcete z vašeho šatníku na čas vyřadit tyto barvy, tak jimi doplňujte právě zelenou. K tmavší zelené se hodí i tmavě modrá barva.

Obsahuje váš šatník mnoho pastelových barev, jen si nejste jistá, zda je letošní móda přijme? Vysoukejte oblečení z polic, připravte nůžky a stvořte si nový outfit.

 

Třásně a zase třásně

Obyčejné tričko dostane úplně nový nádech, když jeho spodní část rozstříháte na slabé proužky. Jak velký kus trička zůstane vcelku, to už je naprosto na vás. Výborně budou taky vypadat průstřihy na zádech. Tentokrát si s nůžkami můžete více pohrát a vystříhat na tričku i jiné vzory. Máte tričko s dlouhým rukávem a nevíte, co s ním? Veďte nůžky po celé délce ruky a nebo tričko prostřihněte v ramenové části, tyto průstřihy vypadají zatraceně sexy.

 

Crop top

Zhubla jste pár kilo a ještě vám doma leží starší obyčejná mikina takzvaně na horší časy? Udělejte z ní módní poklad. Ustřihněte její spodní část a vytvořte z ní takzvaný crop top. Rukávy můžete zastřihnout též a nebo je ohrňte.

 

Co nejvíce děr

Staré džíny zkraťte na třičtvrteční nebo sedmiosminovou délku a prostříhejte je tak, jak jen se vám zlíbí. Stále jsou in díry na kolenou, ale nápaditosti se meze nekladou. Jestliže si přejete vytvořit jen jemný efekt potrhání a ne klasické průstřihy, použijte místo nůžek struhadlo. Pokud jste v šatníku objevila kalhoty s rozšířenými nohavicemi a zamýšlíte se nad tím, že byste je vyhodila, nedělejte to. I rozšířené kalhotové modely přijdou letos opět do kurzu.

 

Lepte a nažehlujte

V poslední fázi odložte nůžky a připravte lepidlo nebo žehličku. Možná jste si všimla, že už letošní zimu byly po mnoha letech in nažehlovačky. Na jaře se ještě rozrostou. Nakupte si motivy, které se vám líbí a ozdobte jimi cokoliv. Můžete je třeba přidat na vaši novou crop top mikinu nebo na potrhané džíny. Nažehlovačky budou výborně vypadat i na teniskách. Takovéto jedinečné kousky vám bude leckdo závidět.

 

Nadchla vás letošní jarní móda? Teď už nezbývá nic jiného, než jen čekat na příchod teplých dnů. Připravte se na ně už nyní s těmito jednoduchými triky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *