Nevíte kam po maturitě?

Úspěšně jste odmaturovali a první kolo přijímaček na vysokou školu vám nevyšlo? Zaměstnání není jedinou cestou, která se teď před vámi otevírá. Můžete jít studovat jazyky!

Statistiky jednoho z největších portálů práce v ČR Jobs.cz říkají, že celé dvě třetiny pozic obsahují požadavek na znalost alespoň jednoho cizího jazyka. V téměř polovině inzerátů firmy požadují střední a vyšší úroveň angličtiny, každý desátý pak uvádí na takové úrovni němčinu.

Máte pocit, že na střední škole jste se jazyky moc dobře nenaučili? Potom zkuste dohnat co se dá na ročním jazykovém kurzu. Výuka probíhá na jazykových školách a zabírá přibližně 20 hodin týdně. Procvičíte porozumění, konverzaci, psaní i poslech, abyste mohli na konci kurzu složit zkoušku a získat za své úsilí mezinárodní certifikát.

Intenzivní prezenční studium ruštiny, němčiny, angličtiny nebo španělštiny v rozsahu jednoho školního roku umožňuje praktické zvládnutí cizího jazyka. Posluchači jsou rozděleni do vědomostních úrovní podle vstupních znalostí.

Ke studiu se mohou přihlásit především absolventi středních škol, kteří vykonali maturitní zkoušku v kalendářním roce, v němž zahajují jednoletý jazykový kurz. Pro posluchače jsou zachovány veškeré výhody statutu studenta. Tito studenti jsou chápáni jako řádně studující, stát za ně hradí zdravotní pojištění, jejich rodiče pobírají rodinné přídavky . Přihlásit se mohou také maturanti z dřívějších let i další dospělí uchazeči z řad veřejnosti, ovšem bez výše uvedených sociálních výhod.

Studium je zvlášť výhodné pro studenty, kteří nebyli v prvním roce přijati na VŠ a mají zájem o zdokonalení svých jazykových schopností. Studentům, kteří nehodlají studovat VŠ, studium umožní snadněji získat zaměstnání, případně se uplatnit v zahraničí.

Skener_20150120-e1421920731809-716x1024

Přihlášky je možné podat až 31.8.2016 !!

Přihláška ke stažení  zde.

Bez poplatku za podání přihlášky.

Více informací na stránkách školy.
logo_mipp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *