Nelítostné finále MISS Prima křivky 2016 ve znamení rebelie vyhrála Leona Šenková! Jeden chlap to od baculek schytal za všechny chlapy světa!

Důtky, krev, muž zavěšený nakonec za kůži na hácích, bezmocně se houpající nad finalistkami a k tomu postrach celebrit Pavel Novotný v roli moderátora, divoký Miro Šmajda mezi soutěžícími při módní přehlídce, pětadvacet náctiletých rebelek a netradiční nástup finalistek na defilé… Tím vším překvapil 4. ročník finálového galavečera MISS Prima křivky 2016 v divadle Broadway. Motto soutěže MISS Prima křivky: „Boříme mýty“ tak bylo letos stoprocentně naplněno.

Již čtvrtý ročník soutěže Miss Prima křivky, tentokrát s tématem „REBELIE“ byl divoký a odvážný jako dosud nikdy žádná soutěž MISS. Organizátoři se odvážili jít až na hranu snesitelnosti pro diváky a zvolili v úvodní choregrafii prvek, zavěšování na háky, neboli hook suspension, což je praktika, která v mnohých vzbuzuje odpor a znechucení, u někoho naopak vzrušení. Už před soutěží celkem dvanáct diváků ohlásilo, že nepřijdou, protože galavečer je příliš kontroverzní. Nakonec ale bylo prodáno mnohem více lístků než v předchozích ročnících. Rebelie tedy vyhrála a nad krásnými finalistkami se při úvodní choreografii nakonec na hácích vznášel zavěšený Paris, který to symbolicky odnesl za celé mužské pokolení! Choreograf Pavel Strouhal nešetřil ani jeho, ani soutěžící, které nebohého zástupce mužů musely ještě navíc bičovat a řezat nožem. Rockové pecky pak duněly sálem a při vystoupení zahraničního hosta MadMikea dokonce šlehaly z jeho kytary plameny. Šlo o show, se kterou vystoupil už v padesáti klubech po celé Evropě. Českou písičkovou tvorbu zastupoval zpěvák Pavel Horejš, který s kapelou zazpíval svůj letošní hit Souznění, videoklip této písně měl premiéru letos na konci července, takže jeho uvedení na finálovém večeru bylo stále aktuální. Svůj sólový projekt představil i Jan Nevěd známý ze skupiny Bek Ofis.

Finále MISS Prima křivky 2016 ovšem znamenalo také událost, která nemá v českém módním světě obdoby. Poprvé v novodobé historii při něm byla představena kolekce plus size společenských šatů pro plnoštíhlé ženy a dívky, tedy kolekce, do jaké se dosud žádnému z modních návrhářů nechtělo.  Odvahu chopit se této výzvy prokázala mezinárodně uznávaná návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhla celkem jedenáct jedinečných společenských šatů – pro každou z finalistek jedny ušité přímo na míru. Soutěžní disciplina při které finalisky musely předvést jak zvládají roli modelek se tak stala unikátní módní přehlídkou. Přestože dívky dostaly společenské šaty do vlastnictví zapůjčí je na pražský Fashion Week 2017, kde bude tato unikátní kolekce znovu představena mezinárodnímu publiku. Velkorysý dar finalistkám soutěže umožnila Národní Komora Módy ČR, která stojí za tímto projektem. Aby se mohl uskutečnit poskytla Národní Komora Módy ČR navíc látky na ušití šatů, které pak financovala firma Promat, která je v České republice známá tím, že se specializuje na ochranné materiály a slibuje, že ochrání vše, co nesmí shořet!

Na úspěchu finále MISS Prima křivky, se významně podílela také společnost Ulla Popken specializující se na oblečení pro ženy konfekční velikosti 42 a výše. Zapůjčila finalistkám lichotivé stahovací korzetové spodní prádlo, černé krajkové šaty i slušivé džínové bundičky.

O krásu finalistek se staral už při soustředěních ve Ski areálu Monínec staral majitel MEDICAL PARTNERS a ředitel ISIS Pharmy Michal Sajdl, který je spolu s Ulla Popken a Promatem hlavním partnerem soutěže. Dívkám poskytl přípravky francouzské dermatokosmetiky ISIS Pharmy, pro profesionály z oboru korektivní dermatologie, plastické chirurgie a kosmetologie jichž je výhradním dovozcem a distributorem. Finalistky ocenily i individuální poradenství které jim poskytl.

Třešničkou na dortu korunující dokonalý vzhled finalistek se staly originální šperky návrhářky Angel Beads kombinující samet, krajky, stříbro, kov i sklo.

Čekání na výsledky hlasování poroty pak zpříjemnil divákům Miro Šmajda finalista Superstar. O titul Miss Prima křivky přitom letos bojovala i  jeho rivalka ze stejného ročníku Superstar Leona Šenková. Ta nakonec vyhrála titul nejvyšší, tedy MISS Prima křivky 2016!

Druhou příčku a titul 1. VICEMISS Prima křivky získala i díky skvělému hereckému vystoupení na volné disciplíně finalistka s číslem 5. Marie Mišánková.

Místo třetí a titul 2. VICEMISS Prima křivky 2016 získala finalistka s číslem 3. Monika Schránilová!

Ceny vedlejší na základě internetových hlasování pak získaly:

MISS Prima křivky Internet 2016 – Marie Mišánková

MISS Prima  křivky – Krásné baculky 2016 – Lucie Mrvová

MISS Prima křivky – Krásná XL – Gabriela Habásková

MISS Prima křivky – Žena-In – Lucie Mrvová

Celý záznam finálového večera bude k vidění na Youtube.

 

Photo Copyright © Jiří Veselý

Kontakt:

Markéta Zámyslická

+420776709495

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *