Gabriela Gränzerová – modelka, pochází z Olomouce, žije dnes ve Vancouveru.

5 otázek pro… Gabrielu Gränzerovou… modelka, pochází z Olomouce, žije dnes ve Vancouveru. Jak se jí tam daří a co dnes dělá?

1. Pocházíš z Olomouce, jak jsi se dostala na dráhu modelky a práci v zahraničí?

Odpověď: Dráha modelky začala velice brzy, když si mě v mých 14-ti letech ve velkoobchodě vyhlédl scaut jedné modelingové agentury. Prošla jsem si spoustou regionálních soutěží krásy, jako je Miss Léto, Miss pláž, Miss Fantom, Miss Jihlava Open, Miss Face a další. Po svých státnicích jsem odcestovala do Kanady na jeden rok a tam jsem si našla modelingovou agenturu Richards International Model Management, která mě zastupovala celý rok. Také jsem si vyzkoušela zahrát v seriálu Arrow, Continuum a dalších, jako komparzistka. Momentálně pracuji pod více agenturami, které sídlí na Slovensku, Indonésii, Indii, Číně a Californii.

2. Čeho bys chtěla v modelingu dosáhnout?

Odpověď: To, čeho jsem chtěla v modelingu dosáhnout, jsem již dosáhla. Beru modeling spíš jako koníček a prostředek k cestování. Teď už si žiji svůj cestovatelský sen a soustředím se na dosažení svých osobních cílů.

3. Které destinace jsi už díky modelingu viděla a kde se ti líbilo nejvíc?

Jako modelka jsem pracovala v Kanadě ve Vancouveru, v Turecku v Istanbulu a momentálně se už druhý měsíc nacházím v Indii v Novém Dilli. Po Indii nasleduje Čína a Los Angeles. Nejvíc se mi zatím líbilo v Kanadě.

4. Jak vypadá tvůj všední pracovní den / týden?

Odpověď:  Každý den je naprosto jiný. Tady v Indii je práce hodně, a tak se téměř každý den fotí pro časopisy, katalogy a webové stránky a chodí se módní přehlídky pro Indické návrháře. Už mám za sebou i dva hudební videoklipy. Den začíná tím, že se na nás vrhnou kadeřnice, vizážisti a stylisti, což si vychutnávám a pak už se jen pózuje před kamerou. Po té, co se dostanu domů, probíhá očista a ošetření celého těla v podobě čištění pleti, regenerace vlasů, odlakování nehtů a zasloužený odpočinek. Další dny probíhají castingy.

5. Jak relaxuješ? Držíš dietu nebo máš postavu od pána Boha? ;o)

Odpověď: Miluji své přátele, tanec a sport a taky je to můj způsob relaxace. Co se týče postavy, tak určitě jsem nějaké ty geny štíhlosti podědila, ale také pečuji o to, co jím a kolik toho jím. Udržuji své tělo zdravé a silné.

Děkuji a přeji pěkný den

Gabriela Gränzerová

Foto:

Profilové foto: Romana Marková

1. fotka ECO Fashion week Kanada Vancouver

2. fotka Pacific center Kanada Vancouver

3. fotka Designer Josh Goraya Photographer: Runvijay Paul India New Delhi ( Nove Dilli )

4. fotka Designer QUO Ishita Mangal India New Delhi ( Nove Dilli )

photo1photo2photo3photo4

Nabídky práce pro modelky, nabídky práce pro hostesky… to je Job4Models.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *