Největší výstava panenek Barbie, Monster High a autíček

Zveme vás na návštěvu unikátní akce v Praze, která se líbí nejen dětem. Výstavu sbírky 1200 panenek Barbie a Monster High společně s 2200 modely autíček a motorek.

TIP: Největší výstava panenek modelů autíček osloví celou rodinu. Nově i expozice 3D puzzle. Jedno vstupné 3 výstavy!

POZOR: Otevírací dobu galerie o vánočních svátcích naleznete zde

Ve čtyřech sálech historického domu z 16. století v Rytířské ulici č. 6 v centru Prahy uvidíte přes 1.200 panenek Barbie, 3.000 jejich doplňků a 60 dopravních prostředků(kola, motorky, auta, limuzíny, letadla a karavany) pro Barbie a Kena.

Součástí galerie je také sbírka 360 sběratelských Barbie s takovými skvosty, jako Barbie císařovna Josefína, královna Alžběta I. a Marie Antoinetta vyrobené v limitované edici se sběratelskou hodnotou téměř 100 000 Kč.

Přijměte pozvánku na krátkou video prohlídku naší galerie již nyní:

 

Galerii panenek DollsLand (muzeum panenek Barbie a Monster High) najdete v centru Prahy v Rytířské ulici č. 6 v blízkosti stanice metra Můstek. Expozice je zde otevřena celoročně od pondělí do neděle v čase od 10:00 do 18:00. Některé ze sběratelských panenek Barbie a panenek Monster High je možné v galerii i přímo zakoupit.

Galerie je přístupná pro maminky s kočárky i vozíčkáře. Pro malé návštěvníky je zde připraven dětský koutek, kde lze malovat, sledovat příběhy Barbín a Monster High, hrát si s panenkami a autíčky nebo si zadovádět na některé z hudebních podložek.

Už víte kam vyrazit s dětmi v Praze

Těšíme se na Vaši návštěvu v Galerii DollsLand.

http://www.dollsland.eu/cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *