Zažijte erotickou mýdlovou masáž neboli masáž sultánů

Chcete prožít něco jedinečného? Vyzkoušet něco nového? Neváhejte a dopřejte si masáž sultánů, neobyčejný erotický zážitek plný mýdlových bublin, který uspokojí vaše smysly i touhy. Přečtěte si o této masáži víc a nechte se zlákat na svou premiéru.

 

Jak masáž vznikla?

Mýdlová masáž se vyvinula z oblíbené nuru masáže, která spočívá v kontaktu ,,tělo na tělo‘‘. Krásná masérka se pohybuje po nahém těle za použití kluzkých olejů nebo speciálních gelů. Jde o velmi starou techniku masírování, kterou znaly již starověké civilizace. Mužům ale tato masáž časem zevšedněla a začali hledat něco víc extra. Nevíme přesně, kdy a kde se mýdlový způsob masírování zrodil, ale je jisté, že pochází z tradičního spojení koupele a masáže. Bylo totiž zvykem, že každý muž si před svou masáží dopřával relax ve vodní lázni plné pěny. Bubliny se časem začaly přenášet i na masážní lůžko.

Jak už z názvu vyplývá, této masáže si užívali třeba turečtí sultáni ve svých harémech. Mýdlové hrátky byly nedílnou součástí jejich týdenního programu. Někdy se masírování provádělo v parních saunách. Masáže v prostředí s párou jsou dodnes oblíbené zejména v jižním a východním světě.

V Evropě jsou mýdlové masáže trendem současnosti a stále nabývají na oblíbenosti.

 

Jaký má masáž průběh?

Masérka vás nejprve zavede do pokoje, kde bude celá masáž probíhat. Nabídne vám drobné občerstvení v podobě nápoje. Následně se přesunete do koupelny, kde si spolu budete moci dát sprchu. Ta probíhá pod horkou vodou, aby došlo k rozproudění krve v celém těle.

Po vodních radovánkách přichází na řadu nanášení horké mýdlové pěny pomocí zahřáté žínky. Pěna má neobvykle hustou konzistenci, aby hned tak neopadla. Skládá se nejen z mýdla, ale i z olejové složky, tak umožní co nejsmyslnější efekt masáže. Vaše tělo bude touto pěnou pokryto celé, téměř od hlavy až k patě. Z tohoto důvodu bývá masáž doporučována i stydlivějším jedincům, zprvu se nebudete cítit nahý. Pokud si budete přát, do mýdla se zahalí i vaše masérka. Již v této chvíli se jistě budete cítit báječně.

Samotná masáž startuje velmi pozvolna. Zkušená masérka nejprve rukama jemně namasíruje ztuhlé svaly, aby dosáhla toho, že budete zcela uvolněn. Jakmile tuto práci odvede, přejde na výraznější masáž, u které šikovná masérka začne používat už celé své tělo. Díky mýdlu po vás bude doslova klouzat. Intenzita masáže je na vás, můžete ji korigovat. V druhé části programu masáže se masérka zaměří zvláště na intimní partie a citlivé erotogenní zóny. Masérka začne dráždit sexuální body na těle včetně toho nejdůležitějšího. Běžnou součástí masáže je vyvrcholení, které probíhá v jejím závěru. Masáž lze kombinovat i s jinými masážními technikami. Můžete si k ní objednat třeba i přídavek lesbishow. Každá masérka se o vás postará od začátku do konce.

 

Těžký a stresující pracovní týden? Navštivte Masáže Luxury a objednejte si Soap erotic massage Luxury, masáž sultánů. Intimní atmosféra plná luxusu v podobě vybavení nebo samotných masérek vás dostane na tu správnou vlnu. Vyvede vás z reality, odbourá stres a nastolí maximální duševní i tělesné uspokojení.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *