Módní přehlídka svatebních a společenských šatů

Módní přehlídka svatebních a společenských šatů www.satyprotebe.cz pořádaná společnosti České modelky s.r.o. – www.ceskemodelky.cz na mezinárodním veletrhu World of Expo Beauty 2019 a Inter Beauty 2019 dne 16.3.2019.

Ostravský salón Šaty pro Tebe s 10 letou tradicí nabízí společenské a svatební šaty pro všechny konfekční i nekonfekční postavy a to od velikosti 32, až do velikosti 70.

Najdete zde ideální šaty pro každou společenskou událost – sortiment šatů čítá přibližně 400 modelů převážně světových značek a šatů od špičkových evropských designérů, které jsou připraveny k vyzkoušení, zapůjčení či zakoupení.

Každá žena je krásná a dokonale vybrané šaty tu krásu dokonale podtrhnou, proto neustále rozšiřujeme a obměňujeme nabídku jak svatebních tak i společenských šatů.  Šaty od nás vám dodají sebevědomí i osobité kouzlo, ať už máte velikost XS nebo 4XL.

Záleží nám na každé ženě. V našem salonu je spokojenost zákazníků na prvním místě. Dbáme na osobní přístup, příjemné prostředí a snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům. V případě zájmu šijeme i šaty na míru.

Spokojené zákaznice jsou naší největší odměnou a každý nový příběh je naší výzvou.

Najdete nás na adrese: Dr. Martínka 1295 (objekt Venuše 1 poschodí), Ostrava – Hrabůvka nebo na našich webových stránkách www.satyprotebe.cz .

MÁTE ZÁJEM STÁT SE MODELKOU – můžete se zaregistrovat  ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *