ZLOMENÉ RUCE A NOHY, ÚRAZ HLAVY, VYKLOUBENÉ KOLENO, BERLE… FINÁLOVÝ VEČER MISS PRIMA KŘIVKY OHROŽEN?

Na poslední soustředění před finálovým  večerem, se sjely finalistky MISS Prima křivky 2015 opět do Ski areálu Monínec. Nikdo netušil, že tentokrát se ze soustředění stane noční můra. Tolik úrazů pohromadě hosté Ski areálu ještě nikdy neviděli. Předposlední den soustředění Monínec vypadal jako provizorně zřízený lazaret, kam navezli oběti hromadné havárie nebo teroristického útoku. Zděšení hostů i personálu pominulo, když pochopili, že před jejich očima defilují účastnice závěrečné párty MISS Prima křivky pro kterou organizátoři tentokrát zadali téma – pacienti lazaretu. Finalistky se neobvyklého úkolu chopily se ctí. Nechyběly berle, ortézy, fáče, krev a jizvy tak věrohodné, že nezasvěcení nabyli dojmu, že finálový večer, který se koná 15. září v pražském divadle Broadway, nebude možné uskutečnit.

 

Z celého soustředění byla nejlepší párty ve stylu ,,Lazaret”. Ohromil mě styl naší párty, kde jsme se všichni vžili do stavu živoucích mrtvol. Připadala jsem si jako v známém klipu Michaela Jacksona. Už tam chyběl jenom on a jeho taneční kreace, které jsme se snažili napodobit, na něj jsme však neměli. Na závěrečné párty jsme děsili lidi v našem okolí na rautu a doufali jsme, že jim přestane chutnat a zbyde víc na nás, což se nám podařilo.Párty se z mého pohledu velmi vydařila, mé bříško ještě chrochtá…“, okomentovala poslední soustředění a závěrečnou párty finalistka s číslem 5. Kristýna Machavová.

 

Závěrečné soustředění tedy pro finalistky byla nejen tvrdá práce, ale i zábava. Korunovaly ho i dárky partnerů soutěže, kteří se přijeli s dívkami osobně seznámit a byli velmi štědří. ISISPHARMA připravila pro finalistky balíčky své luxusní francouzské a švýcarské kosmetiky neotone, unitone4, ruboril, teen drem, vitiskin, uveblock, sensylia, nanoceuticals, secalia, kterou distribuuje jako výhradní dovozce pro ČR. Od majitele Michala Sajdla se navíc dívky dozvěděly jak se správně starat o pleť, jaké přípravky ISISPHARMY použít na problematickou pleť, bělení pigmentových skvrn, ekzémy, ochranu před sluncem, potlačení vrásek nebo kruhů pod očima. Slovenská finalistka, která soutěží s číslem 8. Nina Šarkozyová byla z kosmetiky nadšená. „Každá z nás si našla produkty vhodné pre svoj typ pleti a okrem toho sme sa dozvedeli viaceré tipy ako sa ešte lepšie starať o pleť aby bola zdravá a bez vrások. A na koniec sme dostali darček v podobe balíčku kozmetiky ISIS pharma“.

 

Majitelka firmy CARESSE, Klára Doubková, pro změnu přijela na soustředění kráskám poradit jak si správně vybrat spodní prádlo, hlavně podprsenky, při jejichž pořizování ženy často chybují. Jaký zázrak je správně zvolená podprsenka dámy pochopily ve chvíli, kdy jim umožnila obléknout si i o číslo menší šaty. „Jak zmenšit velikost šatů za jednu hodinu a bez hubnutí? Stačí jedna přednáška paní Kláry z obchodu Caresse. Ta nám trpělivě a poutavým způsobem vysvětlila jakých chyb se vyvarovat při výběru prádla“ říká finalistka s číslem 2. Lenka Weinerová.

 

Společnost eEver-Pretty.cz, která je výhradním dovozcem této americké značky pro český trh a poskytne finalistkám společenské šaty na finálový večer, zapůjčila na závěrečné soustředění kolekci nádherných koktejlových šatů pro nafocení fashion fotografií finalistek soutěže. „Měl jsem možnost být na všech soustřední, která v letošním roce proběhla! Finalistky prošly velkou změnou, nejen fyzickou, ale i psychickou. Každá se změnila od základu a našla v sobě něco, v co nevěřila. Udělaly pokrok ať už v pózování, chůzi či ve volných disciplínách, ve kterých vás zaujme zaručeně každá“, shrnuje retrospektivně všechna soustředění fotograf Václav Hodina.

Vstupenky na finálový večer 15. září v divadle Broadway, který se uskuteční navzdory všem zraněním, které bylo možné vidět na závěrečné párty soustředění, lze zakoupit v síti prodejen Ticketportal.

 

Fanoušci oblých křivek mohou ještě stále hlasovat pro své favoritky na webových stránkách na stránkách www.krasnebaculky.cz, na stránkách www.krasnaxl.cz a také na webových stránkách www.zena-in.cz. Mediálně podporuje portál www.ceskemodelky.cz. Ředitel společnosti České modelky s.r.o.  pan Radek Ahne bude také v porotě této prestižní soutěže.

Na webových stránkách www.primakrivky.cz, kde soutěžící bojují o titul MISS Prima křivky Internet 2015, bylo hlasování k 1.9.2015 ukončeno. Výsledky všech hlasování se diváci dozví na finálovém večeru.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *