Moderní a pohodlná dámská pracovní obuv

Pracovní obuv má být nejen zdravotně nezávadná, bezpečná a pohodlná. Musí být také dokonalá na pohled. Proto jí nesmí chybět dostatek elegance.

Pod označením „pracovní obuv“ už si vůbec nemusíme představit nevzhledné boty, které se nehodily prakticky k žádnému pracovnímu oblečení. V současné době nabízejí výrobci stylovou pracovní obuv, ve které se nejen budete cítit dobře, ale za kterou vám poděkují i vaše nohy. Anatomická obuv je certifikována a vyrobena pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, které odvádějí vlhkost a jsou dostatečně prodyšné.

  • Podrážka je z pružného materiálu, který umožní ideální zatížení, a navíc tlumí nárazy.
  • V této obuvi tedy nebudou trpět ani vaše kotníky.

Pro zvýšení bezpečnosti při práci je podrážka vybavena protiskluzovou anti-shock úpravou. Ochrání tedy vaše kroky i na mokré podlaze.

Pracovní obuv, která se přizpůsobí

Pracovní obuv dámská může mít celou řadu podob. Pokud je určena do interiérového prostředí, pak jsou základní možnosti dvě.

  • Otevřené modely – k těmto typům pracovní obuvi patří tradičně pantofle. Díky nastavitelným páskům na suchý zip si můžete regulovat obvod kolem nártu.
  • Uzavřená pracovní obuv – je vhodná především do pracovního prostředí, které vyžaduje chránit prsty u nohou před poraněním. I tento typ pracovní obuvi se dá snadno přizpůsobit vaší noze díky nastavitelnému pásku. Noha se tak zafixuje a nehrozí, že by z ní obuv sklouzla a vy jste si způsobili bolestivé zranění.

 

Obuv i pro problémové nohy

Všechny typy obuvi mají některé společné prvky. Díky dostatečnému prostoru pro prsty je umožněno, aby tato dámská pracovní obuv byla nošena i osobami s halluxy.

  • Výrobce nezapomíná ani na ženy, které trápí ploché nohy.
  • Proto výplň stélky tvoří měkký gel.

Dalším společným znakem moderní pracovní obuvi je barevná variabilita. Díky tomu si můžete výběr vždy přizpůsobit barvě vaší pracovní uniformy nebo oblíbeného pracovního oblečení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *