Móda jako odraz doby

Každá správná trendy móda je odrazem své doby. A ta současná doba je občas trochu extravagantní a šílená. Nebojte se tedy bizarních kousků objevujících se na módních molech. Ty vzbuzují sice často velmi pozoruhodné, zarážející až smíšené pocity, ale stojí za to. Pokud jde o boty, módě bot zvaných crocs ještě určitě neodzvonilo. Stále je budeme vídat na našich ulicích i letos v létě, během celé letní sezóny. Například módní návrhář Christopher Kane crocsy je uvedl jako haute couture. Vkusně a extravagantně oděné modelky v šatech je obuly místo bot na podpatku. Jdeme tedy do pohodlných gumových bot a nenosí se jen na zahradu. Pokud vám ale nesedí, neberte si je. Jen vy se musíte cítit dobře.

Jedna originální náušnice

Mnoho módních trendů je tak trochu bizarní a vypadá, jakoby dolehla ekonomická krize i na módní průmysl. Tak to ale není. Je zde totiž nový trend jedné náušnice. Už to zde kdysi bylo. Náušnice, které se nocí single musí ale být opravdu velmi výrazné a musí dosahovat určitých rozměrů. Nejde si vzít jen jednu ledajakou náušnici. Tento trend například předvedl JW Anderson, Simone Rocha nebo také Stella McCartney. Je tedy možné, že tento trend je jasnou odpovědí třeba na dnešní velmi rozšířený způsob single života. Takových lidí mnohonásobně přibývá. Stále více mladých lidí si jej volí a nechtějí se zatím nijak usazovat a vázat. Žijeme si svůj život prostě po svém. Jsme tedy často single jako tyto naše náušnice.

Trendy jsou jen na vás

Co tedy osloví přímo vás, do jakého nového módního trendu se zamilujete a do čeho se obléknete, je jen na vás. Teď ale víte, kam zaměřit svou pozornost a na co se těšit. Vždy je jen na vás, jak moc převezmete novinky a jak moc se necháte inspirovat. Musíte se cítit pohodlně a přitažlivě. Nenoste to, co vám prostě nesedí. Extravagantní módní trendy nejsou prostě pro každého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *