Lotties.cz – stylové doplňky pro chlupáče

Dnes bychom vám rádi představili Lotties.cz. V prvé řadě je důležité zmínit, že se jedná o novou, čistě českou značku. Tudíž nejen, že budete mít jistotu, že jsou výrobky kvalitní, ale také podpoříte české výrobce, kteří si na všech výrobcích dávají poctivě záležet a do každého z nich vkládají spoustu práce, času a radosti z toho, že zrovna Vám a Vašemu pejskovi udělá radost!
Na stránkách Lotties.cz naleznete obojky, vodítka a doplňky – které můžete objednat i ve velmi slušivém setu. Zakoupit si můžete i moderní motýlky, které jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a mají zapínání, díky kterému můžete motýlka připnout na obojek či vodítko. Motýlka si samozřejmě můžete objednat i pro sebe a připnout například do vlasů – pak bude jasné, komu psí fešák patří!
Mimo jiné si můžete pro Vašeho čtyřnohého kamaráda objednat i hračky. Velmi oblíbenou objednávanou hračkou se stal pletený medvídek z bavlněných lan. Jedná se o hračku, která je čistě z přírodního materiálu.
Na stránkách také naleznete různé pamlsky a sušenky – například masové sušenky pro malá i velká plemena, v kterých můžete nalézt vysoký podíl masa. Objednávat můžete buď přímo přes eshop www.lotties.cz nebo přes instagram @lottiescz. Navíc na objednávky z Instagramu je nyní sleva 15% ! Sleva platí do konce prázdnin (31.8.2020)
A ještě poslední informace! Nezapomeňte se zapojit do naší Instagramové soutěže o obojek Yellow Lotties! Soutěž končí 14.7.2020.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *