LIMITOVANÁ EDICE COLORS OD VICTORINOX

Vybrané kusy z kolekcí Victorinox Travel Gear byly navrženy v limitované edici sytě červené a azurově modré, přičemž design vybraných kusů je zdůrazněn digitálním potiskem s hadím vzorem. Řada zaujme všechny cestující a zahrnuje zavazadla z linií Altmont ™ 3.0, Avolve ™ 2.0 a Spectra ™ 2.0.

Ať již plánujete exotickou výpravu nebo prodloužený víkend ve městě, zavazadla Altmont ™ 3.0, Avolve ™ 2.0 a cenami ověnčená kolekce Spectra ™ 2.0, jsou připravena na každou příležitost. “Ve Victorinox se snažíme regovat na požadavky trhu a přinést našim zákazníkům nový design a možnost výběru. Letní sezóna nám umožňuje si hrát s barvami a nabídnout vzrušující kolekci, vhodnou pro prázdninovou dovolenou, “říká Dan Tarala, víceprezident produktové strategie Victorinox Travel Gear. Kultovní kufry Spectra ™ 2.0, z vysoce odolného polykarbonátu Bayer, jsou ideální volnou pro obchodní cestující i turisty. Kolekce v roce 2014 získala od časopisu Travel + Leisure ocenění Best Luggage a cenu Red Dot Award pro vynikající design. Model Spectra ™ 2.0 dual-access carry-on získává stále uznání pro svůj jedinečný, vysoce kvalitní design, který usnadňuje cestování s pevným zavazadlem. Otvírání v přední části kufru umožňuje rychlý přístup do oddílu pro notebook, tablet, chytrý telefon, pas, letenky, a další nezbytnosti, a usnaďnuje tak efektivní organizaci na cestách. Ultralehká kolekce Avolve 2.0 ™ nabízí ochranný systém konstrukce, dostatek prostoru a také snadné manévrování. Kolekce Altmont 2.0™, s širokým výběrem batohů a tašek, je ideální pro zákazníky s aktivním životním stylem, zatímco kolekce Lifestyle Accessories 4.0 nabízí řešení pro každodenní život. Kamkoliv cestujete, tyto vysoce praktické doplňky budou nezbytnou součástí Vaší cesty.

Victorinox Travel Gear Značka Victorinox vstoupila na mezinárodní turistický trh v roce 1999 s americkou skupinou TRG jakožto držitelem licence. V souladu se závazkem posílit a rozšířit činnost v oblasti cestovního vybavení, převzala v srpnu 2014 společnost Victorinox plnou odpovědnost za divizi cestovních produktů, a založila novou obchodní jednotku Victorinox Travel Gear AG se sídlem ve Švýcarsku. Kolekce Victorinox Travel Gear zahrnují širokou škálu zavazadel, tašek, batohů, cestovních doplňků a kožené galanterie. Každý kus je navržen tak, aby odolal náročným podmínkám spojeným s intenzivním cestováním, a vyniká použitím imnovativních technologií, funkčností a trvanlivostí.

1 2 3 4 5 6 7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *