Limetka, růže a vanilka v kolekci bambuckého másla od L’Occitane

Bambucké máslo je dokonalou zkrášlující ingrediencí, kterou ženy ze subsaharské Afriky s oblibou používají k ochraně a výživě pokožky i vlasů. Kosmetická značka L’Occitane využívá ve svých produktech bambucké máslo z udržitelné fair trade spolupráce s ženami z Burkiny Faso, jež se o  výrobu bambuckého másla starají. Užijte si pečující vlastnosti bambuckého másla v edici voňavých balzámů na rty, krémů na ruce a jemných tělových krémů!

image001 image003 image005

Balzám na rty

Krémový balzám s 5% obsahem bambuckého másla zajišťuje rtům výživu a ochranu a zanechává je provoněné osvěžující limetkou, podmanivou růží nebo sladkou vanilkou.

Cena 295 Kč (12 ml)

image009 image011 image007

Krém na ruce

Krém na ruce je díky vysokému obsahu bambuckého másla (20 %) zárukou ochrany, výživy a hebkosti pokožky rukou. Zanechává pokožku provoněnou a hebkou.

Cena 195 Kč (30 ml)

Jemný tělový krém

Vyživujte a chraňte svou pokožku od hlavy až k patě jemným tělovým krémem s 10% obsahem bambuckého másla. Rychle se vstřebává a dokonale hydratuje. Vaši pokožku zanechá jemně provoněnou sladkou a podmanivou vůní vanilkových květů, osvěžující limetky nebo omamných růží.

Cena 495 Kč (100 ml)

O značce LOccitane

Značku L’OCCITANE založil Olivier Baussan v Haute-Provence v roce 1976. Od svého vzniku má L’OCCITANE silné vazby s tímto regionem a hlavně s přírodou. Složení a vůně produktů se silně inspirují životním stylem ve Středomoří tak, aby svým zákazníkům přinášely pocity relaxace a potěšení. Složení produktů je z velké části přírodní dle zásad fytoterapie a aromaterapie. Při vývoji výrobků se L’OCCITANE snaží umělé látky nahrazovat těmi na přírodní bázi všude, kde je to možné. Například využívá rostlinné oleje místo petrochemických, protože přírodní snadněji pronikají do struktur pleti. Značka L’OCCITANE se navíc rozhodla dodržovat přísné zásady s cílem postupně snižovat dopady své výroby na životní prostředí. V rámci eco-designu si L’OCCITANE vybírá materiály, které méně zatěžují přírodu nebo pocházejí z již recyklovaných zdrojů. Více naleznete na stránkách www.loccitane.cz.

image019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *