Krásné svatební šaty lze koupit velmi levně

Už se vám to blíží? Byla již vyřčena žádost o ruku a teď jsou na řadě velké přípravy a plánování? Jedním z nejdůležitějších úkolů nevěsty je samozřejmě obstarat si svatební šaty. Některé ženy se chtějí na den stát princeznou, obléci si extravagantní modely a jiné volí zase jednoduchost. Čemu dáváte přednost vy?

 

Věděla jste, že nevěsty vždy nenosily sněhobílé šaty? Tradici bílých šatů totiž zavedla až královna Viktorie v roce 1840. Ta si na sebe v den, kdy se vdávala za prince Alberta, oblékla bohaté čistě bílé šaty s vlečkou, které byly protkané oranžovými kvítky. Její róba okouzlila přítomný lid natolik, že ženy už se nechtěly vdávat v žádné jiné barvě něž právě v bílé. Tato tradice se z Británie brzo rozšířila do celé Evropy.

I když i dnes jednoznačně u nevěst vedou šaty bílé, na módním trhu najdete taky šaty krémové nebo dokonce zcela jinak barevné. Vyberte si takový model, ve kterém se budete cítit příjemně. Šaty by se k vám barevně měly hodit. Bílé šaty mají tu výhodu, že padnou každé nevěstě.

 

Krásné šaty dělají hlavně jejich doplňky. Jestliže chcete, aby vaše róba působila bohatě a přepychově, vybírejte nějaké s krajkami, kamínky, květinami či s jinými svatebními aplikacemi.

Nezapomeňte, že šaty by měly lichotit vaší postavě. Jestliže chcete dát vyniknout svým přednostem, volte šaty korzetové s ,,áčkovou‘‘ sukní. Tento druh šatů ladí spíše s menšími postavami. Štíhlejším vysokým ženám sluší šaty úzké, které se rozšiřují například až u kolen. Zvolit můžete třeba šaty s holými zády. Nezapomeňte vaše skvosty doplnit taky závojem libovolné délky nebo diadémem. Ty se nejvíce hodí k vyčesaným vlasům.

 

Každá žena chce být v den ,,D‘‘ tou nejkrásnější. Jde to i levně? Samozřejmě. Nenechávejte v půjčovnách za svatební šaty několik tisíc korun a pořiďte si své vlastní levné svatební šaty, které jednoznačně udělají parádu. Podpořte jednoduché modely stříbrnými doplňky a krásným závojem. Ušetřené peníze můžete věnovat na vaši plánovanou svatební cestu.

Svatební šaty je vhodné vybírat na internetu. Obchody nakupují šaty hromadně, a tak je cena šatů mnohem menší než půjčovné v salonech. Máte taky jistotu, že nebudete muset platit další peníze za případné poškození látek. Navštivte e-shop spolecenskesaty.cz a vyberte si svůj model.

 

Na stránkách této prodejny najdete taky mnohé luxusní svatební šaty. Staňte se na večer královnou. Chcete, aby svatební šaty nepostrádaly trochu té extravagance? Pak zaměřte své oko třeba na šaty v modrobílé kombinaci. Kdo by odolal jemně lesklým šatům s dlouhou sukní pomněnkové barvy a krajkovým korzetem, který je bohatě zdoben květinovými aplikacemi? Finální šmrnc šatům dodává černá stuha s ozdobnou broží.

Při nakupování šatů nezapomeňte taky na družičky. Slaďte jejich oblečení se svatební výzdobou a s vašimi šaty. Družičky by měly mít šaty úplně stejné a nebo alespoň barevně podobné.

Už máte v šatech jasno? Jaké si pořídíte na vaši svatbu? Zvítězí elegance nebo výstřednost?

 

Autor: Kamila Spoustová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *