Potěšte své blízké originálním dárkem

Blíží se oslava narozenin, na kterou jste pozváni a vy si stále nevíte rady, jakým dárkem zapůsobit? Inspirujte se nápady na originální dárky. Zvítězí dárkový poukaz nebo dort z ručníků?

 

Při vymýšlení kreativního dárku je třeba se nejprve zamyslet nad tím, co má dotyčná osoba ráda a jaký má vkus. Pije víno nebo pivo? Potěší ji spíše drahé dary a nebo ručně vyráběné drobnosti?

 

Pěkným dárkem může být například oblečení s potiskem. Vyberte tričko v oblíbené barvě oslavence a nechte na něj natisknout takový potisk, který k danému člověku dokonale sedne. Vyhraje hláška nebo obrázek?

 

Nikoho rozhodně neurazí dárkový poukaz. Pošlete vašeho přítele na jednu ze zážitkových akcí, kterou by si on sám nikdy nedopřál. Zapátrejte na internetu a zjistěte, co jednotlivé zážitkové agentury nabízí.

 

Vytvořte něco jako krabičku záchrany nebo třeba box přátelství. Přidejte do této krabice vše, co člověka vystihuje, vložte fotografii nebo něco sladkého na zub. Schovat do ní můžete taky pár žertíků.  

 

Originálním a humorným dárkem může být ,,finanční obraz‘‘. Kupte obrázkový rám a vylepte ho třeba stokorunovými bankovkami. Pokud nechcete věnovat viditelný finanční obnos, můžete místo peněžních částek vylepit karton losy. Teď už záleží na tom, jaké jste měli při jejich vybírání štěstí a zda bude mít šťastnou ruku i ten, který byl jimi obdarován.

 

Hledáte takový dárek, který bude jednoznačně překvapením a jehož užití nezůstane jen u oslavy? Co takhle sehnat pro oslavence krásný dort z ručníků?

 

Co to vlastně ručníkový dort je? Jde o dort, jehož ,,korpus‘‘ je vytvářen z příjemných ručníků různých rozměrů. V dortu jsou pak schovaná další překvapení – sprchové gely, svíčky, voňavé sáčky nebo čokoládové bonbóny Lindt. V dortech však najdete i další jiná překvapení.

 

Kde takovéto dorty sehnat? No přece v e-shopu dortnedort.cz. Tato firma nenabízí jen narozeninové dorty, vybírat taky můžete ze široké nabídky plenkových dortů. Obdarujte nějakým šťastnou rodinu, do které právě přibyl nový člen. Plenkové dorty seženete jak v růžové, tak i v modré variantě. V dortuNEdortu najdete například fleecovou deku, plyšového medvídka, který vydává pro miminka uklidňující šum, několikero dětských body, obleček pro miminko, taky plenky, přebalovací podložku a dudlík. No není to nádhera?

 

Dorty seženete jednopatrové, dvoupatrové a dokonce i třípatrové. Výhodou pro vás je, že se na internetových stránkách e-shopu můžete domluvit na vytvoření dortu podle vašeho gusta. Bude do něho zabaleno vše, co si budete přát.

Takový dárek, jakým je dortNEdort, byste jinde těžko hledali. A jistě s tímto darem zabodujete. Nejen, že dort svým designem potěší oko každého, ale hlavně zaboduje u srdce  obdarovaného. Neváhejte a navštivte e-shop dortnedort.cz, vyberte si svého favorita a pak už jen čekejte, až dortík dorazí přímo k vám domů. Firma vyřizuje objednávky velmi rychle, váš dort bude hotový do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky.

 

Vsaďte na tento originální dárek, který nebude jen na okrasu, ale taky k užitku!

 

Autor: Kamila Spoustová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *