Jak ušetřit před Vánoci za módu? Využijte naše tipy!

Milujete módu? Poradíme vám, jak před Vánoci ušetřit za TOP módní kousky. Možná oblečení a doplňky do vašeho šatníku nejen rádi dostáváte, ale také nakupujete ostatním. Nakupování módních kousků pod stromeček se ale může ukázat jako poměrně drahá zábava. Přitom však existují způsoby, které vám pomohou s financemi při nakupování dárků vyjít. A právě na některé z nich se podíváme v tomto našem článku.

Srovnejte si ceny

Základním atributem úspěšného nakupování za výhodnou cenu je porovnat si ceny. K tomuto účelu vám dobře poslouží internetové srovnávače, kde si můžete vedle sebe srovnat ceny v rámci stovek e-shopů. Nemusíte tak navštěvovat stránky jednotlivých obchodů a zjišťovat, za kolik se kde konkrétní zboží prodává. Zejména vám to přinese:

  • Usnadnění hledání nejlepší nabídky
  • Okamžitý přehled o reálných cenových hladinách

Pokud se jedná o nakupování oblečení a dalších módních kousků, mohou existovat mezi obchody velké rozdíly. Často díky srovnávačům cen najdete jeden tentýž model, třeba vašich vysněných bot, za podstatně lepší cenu.

Využívejte slevových akcí

Zejména případně nakupování oblečení a módních doplňků si můžete být jisti, že probíhají slevové akce prakticky po celý rok. V tomto sortimentu je totiž na internetu velká konkurence a Češi si doslova oblíbili nakupování módy na e-shopech. Z tohoto konkurenčního prostředí pak těžíme my, jakožto zákazníci. Většina obchodů s módou umožňuje zasílat takzvané newslettery, tedy odběr novinek prostřednictvím e-mailu. Z nich se můžete velmi snadno dozvědět o aktuálních slevových akcích.

Řada obchodu také odměňuje své stálé klienty, a tak mohou získat exkluzivní slevy speciálně pro ně. Pokud máte tedy oblíbený obchod, ve kterém rádi a často nakupujete, můžete toho využít. Slevy na módu se zpravidla vyplatí a rozhodně stojí za to si na ně počkat. Také ty nejnovější módní kousky se obvykle dostanou do slevových akcí velmi záhy po přidání do katalogu produktů. Když tedy chvilku vydržíte, určitě se vám podaří výhodnější nákup.

Využívejte cashback

Pokud jste o této metodě ještě nikdy neslyšeli, na první pohled by vám mohla připadat opravdu jako ze snu. Kdo vám totiž dá peníze za útratu? Dnes tak ale funguje třeba řada platebních karet, které umožní vrátit procenta z nákupu u konkrétních prodejců. Můžete využít také registrace na cashback portálech, do kterých bývají zapojeny různé e-shopy, které vám následně připíší za nákupy odměnu.

Slevové kódy jsou tady pro každého

Pokud se ale nechcete registrovat na cashback portálech nebo nemáte platební kartu, která umožňuje cashback u vašeho oblíbeného internetového obchodu, vždy můžete využít oblíbených slevových kódů. Na řadě specializovaných webů najdete slevové kódy online, které vám přinesou jednotlivé kódy pro různé e-shopy jako na stříbrném podnosu. Díky slevovým kupónům si užijete:

  • Skutečných slev
  • Slevových akcí během celého roku

Někdy se může stát, že obchody se snaží nalákat na takzvané umělé slevy, kdy zboží nejprve účelově zdraží a následná sleva pak vypadá větší, než ve skutečnosti je. To se vám rozhodně se slevovými kupóny nestane, proto si můžete užít reálných slev. V případně slevových kupónů navíc běží akce po celý rok. Využijete-li tedy služeb některého že slevových portálů nabízejících přehledy kupónů, určitě zde kdykoliv najdete aspoň některý z vašich oblíbených e-shopů.

Slevy tady jsou také na zážitky

Nakupování módy a nejnovějších módních kousků je zážitkem samo o sobě. Když už ale jste vybaveni a vypadáte opravdu šik, je škoda jen tak sedět doma. Ukažte se světu a využijte cestování slevové kupóny, které můžete využít pro sebe či vyrazit s někým, komu takový dárek věnujete pod stromeček. Nejcennější zážitky jsou totiž ty společně sdílené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *