Jak si vybrat vhodnou šatní skříň?

Každý z nás alespoň jednou v životě řešil anebo bude řešit vybavení ložnice. Atmosféru ložnice, když tedy, nebudeme myslet na to, s kým ložnici sdílíte, vytváří také nábytek. Jeho rozmístění a tím pádem i estetickou stránku s využitelností ovlivníme my. Samozřejmě, těžko můžeme zasahovat do rozměrů samotné místnosti, tedy pokud nejsme právě před rekonstrukcí nebo budováním zcela nového obydlí. Nicméně i přes to si můžeme ložnici vkusně vybavit dle našich potřeb.

Důležitou roli hrají také skříně, bez kterých se prakticky neobejdeme. Skříně mohou mít vnitřní rozložení polic, výsuvných boxů a šatních tyčí přesně podle našich požadavků.

Jak si vybrat vhodnou šatní skříň?

Vždy si vybírejte skříň podle toho, do jaké místnosti v bytě je určena a hlavně co v ní plánujete ukládat. Důležitými kritérii krom ceny jsou hlavně hloubka, výška, šířka, materiál a samozřejmě vnitřní uspořádání. Nejdříve řešte samotný korpus neboli vnitřek skříně bez dveří.

Když už máte vybraný korpus a znáte důkladně rozměry pak je na řadě vybrat materiál. Jako jedna z nejoblíbenějších možností jsou levné šatní skříně z lamina. Nenechte se však zmást cenou! Výhodou lamina je krom jeho ceny také dlouhá životnost a vysoká odolnost. Skříně z lamina tak tvoří pomyslný pilíř cena/výkon a jsou na předních místech oblíbenosti.

Pokud patříte mezi opravdové fajnšmekry a je pro vás rozhodující kvalita spojená s elegancí a stylem pak skříně z masivu představují pro vás správnou volbu. Šatní skříně do ložnice z masivu vám nabízí vysoce kvalitní přírodní materiál, který v sobě zároveň ukrývá eleganci a značný luxus. Pokud s vaší drahou polovičkou plánujete vybavit ložnici, tak elegantní šatní skříní z masivu vaši lásku dozajisté okouzlíte. No ruku na srdce dámy, odolaly byste? Skříně z masivu pozvednou i tu nejobyčejnější ložnici do zcela nové dimenze.  

Máte vše, jak se patří, rozmístění nábytku se vám líbí, ale přes to potřebujete praktickou šatní skříň? Řešíte rozměry, ale zároveň potřebujete praktickou skříň, do které se vám vejde všechno vaše oblečení? Velké šatní skříně s posuvnými dveřmi a zrcadlem jsou pro vás ideální řešení. Tyto skříně jsou nejen velice elegantní, moderní, ale zároveň velice praktické. 

Všechny tyto úžasné šatní skříně naleznete na Galera.cz

Autor: Petr Polák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *