LISCA radí, jak vybrat nové plavky podle typu postavy

Blíží se léto a to pro mnoho žen znamená obavy z plavek a zda budou lichotit jejich postavám. My jsme si pro vás  připravili pár rad, jak na to.

 

Postava typu jablka

Tento typ postavy se vyznačuje větším bříškem a neznatelným pasem. Nejvíce ženám sluší jednodílné plavky nebo kalhotky s tílkem, takzvané tankiny. Na trhu se začaly objevovat i stahovací jednodílné plavky, které dokáží postavu opticky zúžit. Pro odvážnější ženy jsou vhodné monokiny, plavky s průstřihy.

 

Postava typu hrušky

Majitelky této postavy bojují s úzkými rameny a s většími boky a stehny. Snaží se odtrhnout pozornost od dolní části těla a zaměřit jí na horní část, kde mají štíhlé bříško a úzká ramena. Proto doporučujeme nosit výrazný horní díl, třeba pestře barevný. Ženám s touto postavou sluší i plavky, které mají zavazování kolem krku. Spodní díl plavek by měl být nenápadný, aby příliš nelákal pozornost. Skvělou volbou jsou jednobarevné kalhotky.

 

Postava typu přesýpacích hodin

Tento typ postavy je považován za ideální a ženy s ním mohou nosit téměř cokoliv. Vyznačuje se úzkým pasem a stejně širokými rameny a boky. Pokud by žena toužila po zvýraznění své postavy, tak jsou vhodné plavky bez ramínek nebo brazilky.

Pokud již sháníte nové plavky, doporučujeme se zajít podívat do našeho LISCA obchodu, který naleznete v OC Letňany v Praze. Rádi vám poradíme, jaký typ postavy máte, a které plavky by vám nejvíce slušely.

 

 

www.lisca.cz  I  IG: lisca.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *