DODU Glamour – plus size móda

Patříte mezi ženy, které řeší stále problémy s nakupováním větších velikostí? Ivka a Karolína mají pro vás řešení. Využijte jejich služeb a budete mít po problému.

ŽENY PLUS SIZE A MÓDA ≠ NEŘEŠITELNÝ PROBLÉM

Máte více XX před L? Nám to nevadí!

      V žádném případě již není v dnešní době neřešitelný problém obléknout se elegantně, podle aktuálních trendů a za rozumné ceny a to ani v případě plus size žen. Jelikož se doba postupně mění a mimo vychrtlých modelek jsou na přehlídkových molech už k vidění i ženy větších velikostí než 34 a 36, dostávají se do popředí projekty právě zaměřené na plus size velikosti. Jedním z takovýchto projektů je i DODU Glamour, který odstartoval své působení na začátku dubna letošního roku.

     DODU Glamour si jako svůj cíl vytyčil právě oblékání žen od velikosti 44 a výše. Chtěly bychom přinést všem plnoštíhlým ženám MOŽNOSTI. Možnosti ve smyslu jaké barvy zvolit, jak oblečení kombinovat, k tomu chceme používat stylistku, dále pak možnosti typu jestli si nechat svůj kousek ušít nebo oblečení dovézt, a je jedno jestli z EU nebo ze zemí mimo EU. Chceme do světa plus size vnést svěží vítr a barvy, kterých se mnohdy baculky bojí a halí se do černé a šedivé. Veškerý náš obchod se nyní uskutečňuje na naší facebook stránce DODU Glamour, z této stránky je možnost se již přesměrovat na naši web stránku, kde je spuštěný e-shop. Aktuálně plníme facebook stránku v albech různými druhy oblečení, které není problém pro klientky dovážet, zároveň sebevědomí našich klientek podporujeme různými příspěvky o plus size ženách, ať už ze světa nebo z domoviny. Náš sortiment se bude nyní nově rozšiřovat o šití oblečení na míru. Klientka si tak z pohodlí domova bude moci vybrat nějaký pěkný kousek oblečení (je jedno jestli z našeho alba nebo si najde něco svého), podle instruktážního videa se přeměří a vše nám zašle, buď pomocí zprávy na facebook stránce nebo do e-mailu.

     Veškeré kontakty na nás jsou absolutně všude výrazně uvedené. Zpětná vazba bude odhad doby dodání a cena. E-shop nyní nabízí oblečení, které je skladem a které bylo nafoceno jednou z modelek, která se odhodlala všem ukázat, že není za co se stydět a i s pár kily navíc je člověk elegantní a přitažlivý. Holky se rozhodly vybudovat byznys bez nadměrných investic, které by je mohly zadlužit.

Samy říkají: „ Jsme bojovnice, pár let v podnikání máme za sebou, průpravu jsme měly dostatečnou a nebojíme se. Náš projekt je dlouhodobý a budeme postupovat krůček po krůčku. Řím také nepostavili za den“.

Veškeré informace o duo I&K a DODU Glamour naleznete na jejich facebook stránce https://www.facebook.com/doduglamour .

_vyr_16plvvse

 

banner pro SVM

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *