Deštník jako módní doplněk !

Odborně kvalifikovaným rádcem v oblasti  deštníků, na podzim velmi oblíbeného módního doplňku, je na našem trhu společnost PROMORAIN provozující největší specializovaný e-shop s deštníky RAJDESTNIKU.CZ . Zeptali jsme se jejího majitele pana Martina Sečkaře na několik otázek a také na to, co by doporučil našim čtenářům pro letošní rok.

 

Je možné u deštníků každoročně přicházet s novými nápady a novinkami ?

Ano, snažíme se inovovat. Mění se nároky zákazníků na design a především kvalitu deštníků .

Snažíme se o to ve spolupráci s předními výrobci deštníků s kterými tuto záležitost  konzultujeme a předkládáme do výroby i naše návrhy deštníků.  Zákazníci se jíž nechtějí spokojit pouze s deštníky které jsou rok od roku stejné a nekorespondují s aktuálními módními trendy.

 Myslíte, že deštník může být zajímavý i v jednobarevném provedení nebo jsou v módě spíše vzorované designy ?

Letošní sezóna je zajímavá tím, že se prolínají zajímavým způsobem oba tyto segmenty.

U jednobarevných deštníků pro ženy jsou nyní velmi módní syté pastelové barvy – například fialová, růžová, světle červená, žlutá. U můžu je jedničkou černá nebo tmavě šedá barva.

U designových dámských deštníků se vzorem jsou módní geometrické vzory – puntíky, kruhy atd.. Dále jsou módní zvířecí motivy například  deštník s motivem leopardí kůže, zebry, geparda a dalších exotických zvířat.

 

Máte pro letošní rok některé novinky, které by jste nám rád představil ?

Novinek je celá řada, ale upozornit bych mohl na tyto modely. Opět jsou velmi módní průhledné deštníky s potahem vyrobeným z měkčeného PVC . V sortimentu je celá řada od jednobarevných průhledných deštníků až po deštníky doplněné zajímavými grafickými motivy. Tento trend se vrací z osmdesátých let a získává stále větší oblibu. Nejširší sortiment těchto průhledných deštníků nabízí anglická značka FULTON London a jedná se kvalitní deštníky s větruodolnou konstrukcí podle nejnovějších módních trendů.

Je znatelný posun v nárocích na kvalitu deštníků oproti předchozím rokům ?

Ano určitě a velmi znatelně !  Zájem je z řad zákazníků markantní. Máme na mysli například posun od levných skládacích deštníků s kovovou konstrukcí a běžným nylonovým potahem ke kvalitním výrobkům s větruodolnou konstrukcí. Tyto deštníky jsou vyrobeným z moderních materiálů a konstrukce deštníku není z kovu, ale z uhlíkových vláken. Jsou odolné proti větru , mají potahovou látku z Polyesterového Pongee, což je směs Polyesteru připomínající na dotek tkané hedvábí . Tento potahový materiál je stálobarevný, odolnější mnohem více proti zatržení vlákna, je pružný a nemačkavý a lépe se udržuje čistý. Tyto deštníky jsou určitě dobrou volbou nejen kvůli nevelkému cenovému  rozdílu oproti základním běžným typům. Vzhledem ke své  kvalitě však dokáží bez problému fungovat mnohem delší dobu.   Jak funguje větruodolný deštník můžete vidět na níže uvedeném videu.

 

Prý existují také deštníky s plně automatickým systémem, které se umí samy zavírat zmáčknutím tlačítka ?

Ano, technický pokrok se plně projevuje i u deštníků . Máme kladnou odezvu od uživatelů těchto deštníků a to jak od žen tak od mužů. Deštník funguje tak, že je při zmáčknutí tlačítka v rukojeti se deštník otevře, stejně jako u běžného automatického deštníku. Při druhém zmáčknutí téhož tlačítka se deštník automaticky zavře a můžete bez problému nastoupit do auta nebo otevřít dveře obchodu bez toho, že musíte druhou rukou s deštníkem manipulovat a pokládat například tašku s nákupem do kaluže na chodníku. Tyto deštníky jsou již s větruodolnou konstrukcí a kromě komfortu nabízejí také velmi kvalitní provedení.

Nyní si čtenáři řeknou, kolik takový deštník stojí a možná budou překvapeni že cena je velmi přijatelná a pohybuje se okolo 300,- Kč .  Jaký je rozdíl mezi automatickým a plně automatickým Open&Close deštníkem můžete shlédnout na tomto videu :

 

Máte pro podzimní sezónu nachystány také nějaké „bestsellery“ , které svým designem ale i  kvalitou zaujmou?

Čtenářům mohu doporučit například  modely pánských holových deštníků LOUVRE, CHAMBERLAIN nebo MISTRAL které svojí  cenou a elegancí zpracování  určitě zaujmou.   Ještě více oblíbených typů je v segmentu skládacích deštníků , a to jak v  pánských tak dámských modelech, jako například typ FASHION a  BOLOGNA v jednobarevném provedení nebo typ B-LUX s atraktivními vzory . Raději než jednotlivé modely jmenovat, doporučuji shlédnout ucelenou nabídku na stránkách www.rajdestniku.cz.

Před vánocemi jsme přichystali pro naše zákazníky také zajímavé dárkové soupravy, kdy spolu s deštníkem mají možnost objednat například dámský šátek nebo diář do kabelky ve stejném barevném provedení korespondující s deštníkem. Kdo bude deštník věnovat jako dárek pro své blízké, má možnost k deštníku zakoupit také stylovou dárkovou krabičku a zbaví se problému s balením dárku, což u deštníků bývá vzhledem k jejich velikosti někdy problém.

Děkuji za rozhovor.

Martin Sečkař

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *