Desatero rad pro zdravé vlasy

Zdravé vlasy jsou tím nejlepším doplňkem a nikdy nebyly v módě víc než právě teď. Přehlídková mola letošní sezóny ožila pružnými, lesklými a zdravými vlasy. Stylingové produkty a techniky mohou zamaskovat spoustu hříchů, ale nic nevypadá a nepůsobí lépe než zdravé vlasy. Právě to máme na paměti a ukážeme vám, jak se o své vlasy starat. Pokud svým vlasům rozumíte a pečujete o ně, zjistíte, že vytvořit požadovaný vzhled je dokonce den za dnem čím dál snazší.

Desatero důležitých postupů, pokud chcete mít zdravé vlasy

1. Zeptejte se našich kadeřníků v online kadeřnické poradně, aby Vám doporučili nejvhodnější vlasovou péči na doma.

2. Vlasy před mytím rozčešte. Šampón aplikujte nejprve do dlaně, smíchejte s trochou vody a poté jemně vmasírujte do vlasů konečky prstů. Mytí 2x opakujte.

3. Vždy použijte kondicionér nebo péči, které vlas uzavírají a chrání. Vemněte do délek a konců ručníkem vysušených vlasů, ne přímo na pokožku.

4. 1x týdně používejte intenzivní pečující masku opět do délek a konců vlasů místo balzámu.

5. Mokré vlasy zabalte do ručníku, který odsaje přebytečnou vodu (tření ručníkem poškozuje povrch vlasu). Poté rozčešt prsty nebo řídkým hřebenem.

6. Při foukání používejte vždy termoochranné produkty.

7. Teplotu fénu nastavte na střední stupeň a foukejte z větší vzdálenosti a po směru růstu vlasů  (předejdete poletujícím vlasům).

8. Na závěr foukání zafixujte účes studeným vzduchem, bude déle držet.

9. Při žehlení používejte vždy termoochranné produkty. Před žehlením musí být vlasy již vyfoukané do požadovaného směru a tvaru účesu.

10. Jednotlivé prameny žehlete vždy jen jedním plynulý pohybem. Stejný pramen jíž nepřežehlujte.

 

Zdroj: www.prozdravevlasy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *