SeeJay Radio se stalo hlavním mediálním partnerem koncertu Tomcrafta

SeeJay Radio - logo

Internetové SeeJay Radio, které vysílá i v DAB, se stalo hlavním mediálním partnerem vystoupení legendárního DJe a producenta Tomcrafta. Ten přijede do Prahy oslavit kulaté dvacáté výročí svého působení na světové taneční scéně.

Tomcraft se v metropoli České republiky představí už 2. listopadu v klubu Mecca. Před ním se však na pódiu vystřídá neméně zajímavý DJ Jerry Jerremy a slovenský talent Richard Reynolds. Samotný Tomcraft vystoupí úderem 22. hodiny a slibuje zábavu až do časných ranních hodin.

Vstupenky jsou k dostání ve třech cenových relacích – na stání v předprodeji již od 360 Kč, na místě pak za 460 Kč.

Pro vstup do spodního a hlavního sálu s možností využití boxů na sezení je možno v předprodeji pořídit lístky za 480 Kč, na místě za 580 Kč.

Pokud chcete mít zajištěn vstup i do luxusní Sky Lounge, dostat welcome drink, CD od Tomcrafta a mít přístup k ovocnému baru, seženete lístky v předprodeji za 550 Kč, respektive za 650 Kč na místě. Lístky v předprodeji jsou k dispozici v síti Ticketstream nebo na www.yourproduction.cz.

Tomcraft_Press_1Umělecká historie Tomcrafta se začala psát v roce 2002, kdy prorazil se svým hitem Loneliness, který se během deseti dní dostal do TOP10 hitparád po celém světě. Tento fenomenální vzlet ho motivoval k další práci. Během dalších šesti let vydal čtyři velice úspěšná alba. Jeho tvorba je charakteristická kombinováním různých hudebních stylů. Během své kariéry spolupracoval s umělci rozmanitých žánrů, ať už to byl zpěvák americké rockové skupiny Bloodhound Gang Jimmy Pops, nebo německý rapper Sido. Skladby vytvořené ve spolupráci s německým soulovým zpěvákem Xavierem Naidoo patří k jeho nejúspěšnějším.
Hudební kreativitu Tomcrafta a zároveň určitou rekapitulaci autorovy dvacetileté tvorby si můžete ověřit na jeho posledním albu, které jako 2CD vydává pod příznačným názvem 20 Years. Tomcrafta přiváží do Prahy produkční společnost Your Production.

Website: www.seejay.cz
Live stream: play.seejay.cz
FB site: www.facebook.com/seejayradio

Kontakt pro styk s médii a veřejností:
Mgr. Miroslav Meňhert
Mobil: +420 734 181 015
E-mail: miroslavm@seejay.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *