Velká Pole Dance Show na netradiční Halloween party

Ať jste či nejste příznivci amerického svátku Halloweenu, máte možnost navštívit trošku jinou Halloweenskou párty, která se bude konat ve čtvrtek 31. října 2013 od 20 hodin v klubu Rumba Havana Disco Bar Ve Smečkách 31, Praha 1.

 

Motto akce je: „Přijďte se pobavit, přijďte si zatančit, přijďte si vyzkoušet tanec na tyči!“ a vystihuje podstatu akce, která bude zejména o zábavě v nově otevřeném klubu Rumba Havana v centru Prahy, o dechberoucí pole dance show a o možnosti vyzkoušet si tanec na tyči pod vedením zkušených lektorek.

Svá jedinečná tématická vystoupení si připravují Alex Kalousová, semifinalistka Mistrovství České republiky profesionálů 2013, Kara Sedláčková, vítězka posledního Freestyle Pole Battle, a další nadané tanečnice.

 

Klub disponuje prostorným parketem a během večera budou hrát skvělí DJs. V neposlední řadě se můžete těšit na wellcome drink a lákavé pochoutky připraveného rautu v ceně vstupného 150 Kč.

 

„Chtěli jsme uspořádat netradiční Halloweenskou párty nejen pro přátele a kamarády a jako program jsme zvolili, v dnešní době velmi moderní, pole dance. Vzhledem k tomu, že se nám podařilo získat opravdu skvělé tanečnice pro naši show, doufám, že se přijde podívat co největší počet lidí, vystoupení budou vskutku jedinečná!“ Říká Daniela Čaloudová, jedna z organizátorek akce.

 

Akce je určena pro veřejnost. Klub nabízí mimo jiné lahodné míchané drinky, posezení v příjemném prostředí a již zmiňovaný prostorný parket na tančení. Akce začíná v 20 hodin a vystoupení budou probíhat přibližně do půlnoci. Klub je otevřen do ranních hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *