Staň se Miss VŠE 2013

Pátý ročník soutěže krásy studentek Vysoké školy ekonomické v Praze startuje!
Přihlas se do nejprestižnější studentské miss a zúčastni se
velkolepého finálového večera 27. 11. 2013 v SaSaZu.

Staň se Miss VŠE 2013
Staň se Miss VŠE 2013

Během října a listopadu 2013 proběhne již pátý ročník úspěšné soutěže Miss VŠE završený obrovskou finálovou party v klubu SaSaZu. Důležitá data především pro krásné studenty Vysoké školy ekonomické jsou 23. říjen, tedy datum castingu a dále 27. listopad, kdy se odehraje již zmíněné finále. Letos je tato soutěž navíc okořeněná i odměnu pro toho, kdo vítězku přihlásí nebo na ní organizátorům dá alespoň tip. Samozřejmostí je pak hvězdný koncert, kterého se letos ujme rapper Majk Spirit.

Pátý ročník na VŠE již tradiční soutěže krásy letos staví mimojiné na obrovském úspěchu loňského roku, kdy se dvě nejkrásnější studentky, Andrea Kolářová a Monika Leová, probojovaly také do finále České Miss. Konkrétně Monika Leová se pak dokonce stala Českou Miss Earth 2013. I to je důkazem toho, že krása studentek VŠE dalece převyšuje pouze školu nebo Prahu a rozhodně stojí za to ji vyhledávat a ukazovat.

 

Letošní ročník začíná defacto až 23. října, kdy ve Fusion hotelu Prague proběhne casting, dění okolo Miss VŠE 2013 však již nějakou dobu probíhá a v následujících dnech nadále probíhat bude. Například v úterý, 22. října proběhne Nation2Nation party v Retru, kde tým Miss VŠE bude přítomen a bude fotit, o následujících útercích a středách navíc do školy dorazí také Promo hlídka s Friscem, která bude lákat další a další krásky do této soutěže. O měsíc později, 27. listopadu, pak proběhne již tolikrát zmíněné velké finále v klubu SaSazu.

 

Finále letos odmoderuje oblíbený herec Jakub „Zadar“ Kohák, kterého asi všichni známe především z reklam na T-Mobile. Během celého večera bude DJ Pif ladit rytmy electroswingu, po půlnoci se pak můžete těšit také na DJ Rockstara a hlavní hudební hvězdu večera, rappera Majka Spirita, který se pokusí roztančit a rozdovádět SaSaZu podobně jako se to loni povedlo Egovi. Hlavní roli budou mít ale během finálového večera samozřejmě finalistky Miss VŠE 2013.   Deset krásných finalistek se Vám představí v plavkách, ve večerních šatech, s luxusními šperky, ale zajisté také v několika jiných šílených disciplínách. Ani letos nebudou chybět dílčí ceny jako např. Miss Zlatokopka, Miss Sympatie, Miss Úsměv a další…

 

„Zájemkyně se mohou registrovat na stránkách soutěže do 23. října. Pokud někdo zná potenciální vítězku soutěže, může nám na ni zaslat tip a kontakt. Vyhraje-li dotyčná titul královny krásy, úspěšného agenta odměníme skvělou cenou,“ doplnila Martina Čmielová. Máte tedy na škole nějakou sexy kamarádku? Zkuste jí trochu zalichotit a třeba to bude právě ona, kdo vyhraje. Získá tím například nadupaný smartphone HTC a osobní dar děkana NF VŠE v hodnotě 10 000 Kč a vás odmění smartphonem HTC Desire 500!

 

Takže malé shrnutí:

úterý a středa, 15. a 16. října – Promo hlídka na VŠE s Friscem

úterý, 22. října – Nation2Nation party v Retru

úterý a středa, 22. a 23. října – Promo hlídka na VŠE s Friscem

 

středa, 23. října – CASTING MISS VŠE 2013 (od 17h v hotelu Fusion Prague, 360° Lounge Bar)

středa, 27. listopadu – FINÁLE MISS VŠE 2013 (od 21h v SaSaZu)

 

Registrace na: 

http://www.missvse.cz/casting#casting

 

Více informací na:

http://www.missvse.cz/

https://www.facebook.com/missvse

https://www.facebook.com/events/344397945659227/

http://www.fusionhotels.com/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *