3 druhy sukně, jež jednoznačně musíte mít ve svém šatníku

Každá žena ve svém šatníku musí mít několik kousků, které jsou takovým základem. Musí mít ve skříni několik jednobarevných triček, které jsou nutností a které se hodí vždy k jakémukoli outfitu. Dále musí mít hned několik džínů – hotovými favority jsou například džíny od Calvina Kleina, který má své džíny nejen kvalitní, ale hlavně velice pohodlné a přizpůsobivé. U džínů je skvělé to, že nikdy nevyjdou z módy, a tak si je můžeme kupovat v jakékoliv podobě během celého roku. Nicméně jako další kousky se musí v šatníku ženy vyjímat nějaký svetřík či kardigan, dále košile, nesmíme zapomínat ani na trička s dlouhým rukávem, šaty, bundy, kabáty, saka a hlavně i sukně a šortky. Šortky si většinou ženy kupují automaticky, ale na sukně se zapomíná, přesto jsou to módní kousky, které opravdu nesmí chybět.

Pokud se ptáte, na co vám takové sukně budou, hned tuto otázku zodpovíme a to v souvislosti s třemi typy sukní, jež jsou nutností. Móda si sice v poslední době se sukněmi hraje a vymýšlí nové střihy a zpracování, ale nemusíme mít každý módní hit, který najdeme na pultech obchodů. Raději sáhněme po takových typech, o nichž je jasné, že je i využijeme. O jaké kousky se jedná?

1) Úzká sukně pro společenské události

Nutností je rozhodně úzká sukně, která je většinou délkově po kolena a sahá až do pasu. Takový kousek se perfektně hodí na společenské události, tedy na oslavy narozenin, svatby, oslavy výročí, na promoce či na podobné akce. Nejčastěji se tyto kousky koupí například v obchodech značky Reserved nebo třeba i H&M či Mohito.

2) Áčková sukně pro běžné nošení

V poslední době se staly populární hlavně áčkové sukně, které jsou určené pro běžné nošení. Jsou obvykle krátké, proto se s nimi nehodí jít na společenské události. Vhodné jsou hlavně s jednoduchou kombinací do kina, na kávu nebo i na diskotéku.

3) Delší skládané sukně

Během letošního léta jsme zažili skvělý trend, a to konkrétně skládané sukně, které obvykle sahají minimálně pod kolena. Jsou skvělé, protože je můžete nosit kamkoliv – i na běžné nošení, i na společenské události – teda pokud je sladíte s nějakým hezkým elegantním topem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *